CS:GO hile kullanmadan VAC ban yemek mümkün mü?

Report puanından bahsediyor. Oyun içi K.D. vb. şeyler değil :D
Nereden vardınız peki bu kanıya makalede belirttiği gibi bi skor sistemi var lakin bu skor sistemi bizlerle paylaşılmadı.

Bahsi geçen skor makalesi;
Bir Müfettişin bir karar üzerinde diğer Müfettişlere göre daha fazla etkisi olabilir mi?
Evet. Yüksek skora sahip bir Müfettişin kararı, düşük skora sahip bir Müfettişinkine kıyasla daha etkilidir.

CS:GO'da ortalama bir nova oyuncusu bile Owerwatch müfettişi olabilir ve eğer siz potansiyelinizin üstünde oynarsanız sizi hileci olduğunuzu düşünebilir ve VAC ban yiyebilirsiniz. Bu sebepten dolayı biraz dikkatli olmakta fayda var. Sürekli "ez, gg" gibi cümleler kurarsanız rakip takımı sinirlendirmemeniz daha iyi bir oyun ortamı sağlar ve suçsuz yere ban yeme olasılığınızı azaltır.
Arkadaşa katilmıyorum inatlarına "ez,gg" yaz karşı takımı sinir et hiç bir şey olmaz 2014 den 2019'a kadar oynadım bir şey olmadı. sizede olmaz.

Evet mümkün. Geçmişte yiyen birçok youtuber var. Daha sonradan açıldı hepsininki. Bu kadar kanıt olmasına rağmen adamlar inatla VAC sistemini kendileri kodlamış gibi savunuyor ya cidden sadece gülüyorum :)

Overwatch olduğum için? 100'ü geçtiğin an otomatik raporlanırsın. 50 öldürmeye eşit 100 puan. En az 10 el Ace demek. Önce sen bir araştır da millete iftira at birine.

Cs go score puanlaması nasıl yapılır?

Öldürdüğünüz her adam başına 2 puan, her assist başına 1 puan, Bomba kurma/çözmeye de 2 puan gelir.
(Terörist için) Eğer roundu Takım arkadaşınızın kurduğu bombayı patlatarak kazandıysanız ve hayattaysanız artı 1 puan,
(CT için) takım arkadaşınız bombayı çözdüyse ve siz hayattaysanız yine artı 1 puan alırsınız.
(Terrörist için) Sizin kurduğunuz bomba siz hayattayken patlarsa 2, siz ölüyken patlarsa 1 puan alırsınız.
(CT için) Rehine kurtarırsanız 2 puan alırsınız.

Puanlamada son bir detay daha gösterip rehberimi sonlandıracağım. Eğer teröristken bombayı kurup kill alırsanız bombayı savunurken aldığınız killer 3 puan getirir. Yani öldürdüğünüz adam bombside' a yakın olmalıdır.

Puan sadece adam vurarak mı kazanılıyor? Piyasada asılsız birçok safsatanın dönmesine lütfen vesile olmayın gerçeği açıklanmamış bilgileri kulaktan dolma yaymayın. Yayılması için ibraz etmeyin lütfen.

Arkadaşa katilmıyorum inatlarına "ez, gg" yaz karşı takımı sinir et hiçbir şey olmaz 2014'den 2019'a kadar oynadım bir şey olmadı. Size de olmaz.

Birincisi Overwatch tek kişiden oluşan bir sistem değildir. İkinci ise Overwatch tarafından VAC değil, oyun yasaklaması alırsınız. VAC yasağı hileyi ayrıyeten tespit ederse VAC yasağına dönüşür.

Kusura bakmayın bir hata olmuş orada. Zaten belirttiğim gibi "daha iyi bir oyun ortamı sağlar" demişim. Rakip takım öylesine bundan size report atabilir ki zaten atan bol. Bu da güven puanınızı düşürüz ve oyun eşleştirmenizi etkiler.

Kusura bakmayın bir hata olmuş orada. Zaten belirttiğim gibi "daha iyi bir oyun ortamı sağlar" demişim. Rakip takım öylesine bundan size report atabilir ki zaten atan bol. Bu da güven puanınızı düşürüz ve oyun eşleştirmenizi etkiler.
Dediklerini ilk defa duyuyorum. Oynadığım sürece karşıdaki adamları sinir edip kışkırtıyorum. Bu sayede morlleri düşüp oyunu salıyorlar takım içi kavgalar başlıyor. Tüm eşleşmelerde rakiple aynı oluyor. Ne bir fazla ne bir az.

Yeni konular

Geri
Yukarı