CS:GO kitlesi neden Valorant'tan nefret ediyor?

CS:GO'da adamın kafasına sıkınca ölüyor Valorant'ta bana çok garip geliyor.

Valorant'tada öyle ama her silah için geçerli değil.
İki kitlede bir birinden nefret ediyor. İlla bir hirsizlik düsünuyorsaniz Türk FPS oyunlarına bakın.

Zula ya da sabotaj mı yani :) o oyunlar o kadar kötü tartışma konusu olmaya bile değmez ayrıca Zula CS'deki Dust 2 haritasını çaldı.

CS:GO oynayan insanların büyük birçoğunluğunun Valorant'tan nefret ettiğini fark ettim. Valorant oynayan insanlar CS:GO'ya karşı böyle bakmamasına rağmen neden Valorant sürekli linç yiyor anlayamadım gitti. Arkadaş, beğenmiyorsan oynama. Tercih senin. Ama bronz eloda İstanbul sunucusunda ranked girip sonra kitlesi çok kötü dersen, oyuna haksızlık etmiş olursun. Burada Valorant'ı savunmuyorum bu arada. CS:GO'nun ön yargılı toxic kitlesinin neden böyle olduğunu anlamaya çalışıyorum. Sizin düşünceleriniz neler?

Çünkü CS:GO'nun modası geçti artık bitti o oyun millet yeni oyunlara başlıyor çekemiyorlar.

Valorant'tada öyle ama her silah için geçerli değil.

Zula ya da sabotaj mı yani :) o oyunlar o kadar kötü tartışma konusu olmaya bile değmez ayrıca Zula CS'deki Dust 2 haritasını çaldı.
Diğerini bilmiyorum ama Zula kesinlikle öyle...
Çünkü CS:GO'nun modası geçti artık bitti o oyun millet yeni oyunlara başlıyor çekemiyorlar.
Hala dünyanın en çok oynanan oyunlarından ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı