CS:GO VAC ban yer miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar mesajıma hahaha falan atmışsınız da, sizin dediğiniz daha komik. 1-2 ay geçtiyse bir şey olmaz diye bir şey yok. VAC zaten oldukça gecikmeli çalışan bir sistem. Hile yazılımının kalitesine göre VAC yasağı alma süresi gecikiyor.

CS:GO'da neden bu kadar fazla hile olduğunu zannediyorsun VAC falan adam gibi çalışmadığı için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada konu CS:GO'daki hile kullanan kişilerin sayısının fazla olması değil. Hile kullanılmış her hesabın eninde sonunda VAC yasağı alması. Bu süre yıl da olabilir.

Brom yanlış anlama ama, 2. hesabımı arkadaşıma vermiştim her el spinbot oynamış, 1 yıl olacak neredeyse hala VAC yemedi.

Vallahi çok üzülürüm 5-6 yıllık emektar 2016-2017 mi falan CS:GO almıştım sanırsam Prime olayı geldi eskiden CS:GO'yu alana Prime bedavaya veriyordu belki satarım universite var diye ama satmayada kıyamıyom manevi hesabım.

Brom yanlış anlama ama, 2. hesabımı arkadaşıma vermiştim her el spinbot oynamış, 1 yıl olacak neredeyse hala VAC yemedi.

Yok kardeşim yanlış anlamadım. Sabaha kadar VAC sistemini tartışırız ama konu bu değil zaten. Hile kullanılmış hesapta her zaman VAC yasağı riski vardır, oynamaya değmez.

Dediğiniz şeyler bana mı denk gelmiyor anlamadım. Arkadaşının 1 yıl spinbot ile oynadığına emin misin? CS:GO'yu yermek için sallıyor olabilir mi? Çünkü genelde öyle olduğu ortaya çıkıyor.

Vallahi çok üzülürüm 5-6 yıllık emektar 2016-2017 mi falan CS:GO almıştım sanırsam Prime olayı geldi eskiden CS:GO'yu alana Prime bedavaya veriyordu belki satarım universite var diye ama satmayada kıyamıyom manevi hesabım.

Dostum şöyle yapabilirsin güven faktörünü arttırmak için övgü yorum vb. şeyler isteyerek güven faktörünü arttır VAC falan yemezsin daha oyunda yeni olanlar VAC'i savunur burada boş ver onları dediğim gibi güven faktörün yüksek olsun bir şey olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylemeyeyim diyorum, ama söyleyeceğim. 15-16 yaşında çocuklarla tartışmak kabahat. Hahaha atıp kaçıyor, laf soktuğunu falan sanıyor. ''Oyunda yeni olanlar VAC'i savunur'' falan diyor. 2017'nin sonundan beri farklı farklı birçok Steam hesabında oynadım oyunu. Olaylar hep dediğim şekilde gerçekleşti, örneklerini çokça gördüm. Bildiğinizi okuyun arkadaşlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı