CS:GO VAC ban yer miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende şu telefon numarası paylaşımından VAC yedim üzücü bir durum gitti prime hesap. 😢

Hileden kalıntı kaldıysa ban yeme ihtimalin var. Asıl hesabına giriş yapma ve PC'ye temiz kurlum yapmanı tavsiye ederim.

Ve ben o hesaba, hile kullanmadığım asıl hesaptaki telefon numarasını girmiştim.
s-ad9a1fde95121804dc017bb590505b9e7c942252.jpg

Asıl hesabımdaki telefon numarasını kaldırdım ve e-posyayı da değiştirdim. Steam'ın dosyalarından userdatanın içindekileri sildim.
Valve'ın veritabanından tam anlamıyla silemediniz ama.
Sizce VAC ban yer miyim?
Bence evet.

Bende şu telefon numarası paylaşımından VAC yedim üzücü bir durum gitti Prime hesap. 😢

Hileden kalıntı kaldıysa ban yeme ihtimalin var. Asıl hesabına giriş yapma ve PC'ye temiz kurlum yapmanı tavsiye ederim.

Ama eğer hileden kalıntı yoksa VAC ban yemez miyim? Az önce gece 02.00'da CS:GO'da yeni hesap açıp girdim 2 saat oynadım VAC falan gelmedi.

Şansına kalmış. VAC bilgisayarında tarama yaparsa, tüm hesapların etkilenebilir. Bilgisayara temiz bir format at. Hile kullanmayı bırak 🙃

Yeme ihtimaliniz var. Lütfen yemezseniz de bir daha hile kullanmayın.

Arkadaşlar ben şu an CS:GO'ya kendi hesabımdan girmiyorum korkudan. Ben CS:GO'yu 64 GB flashdisk e yedekleyip sonra format atsam olur mu? İlk kullandığım hile .dll şeklindeydi ve oyuna enjekte ettim. 2. hile .exe şeklindeydi açınca CMD menüsü gibi bir şey geliyordu kısacası hile CS:GO dosyalarına karışır mı? İnşallah VAC vermez.

Son düzenleme:
Senin yaptığın mantık tam klasik "o camdan atlarsa sen de mi atlayacaksın." Mantığı. Umarım ban yersinde akıllanırsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı