CS:GO vs Valorant

2015'ten beri CS:GO oynuyorum, hile denk gelme gibi dertlerim yok. Nedense herkese gelenler bana gelmiyor :D

Valorant'ın hile koruma sistemi de güzeldi fakat son güncellemeden önce ağır şekilde kırılmıştı. Şuan düzeltildi sanırsam.

Hileler dışında da iki oyun ayrı ayrı güzel bence.

2015'ten beri CS:GO oynuyorum, hile denk gelme gibi dertlerim yok. Nedense herkese gelenler bana gelmiyor :D

Valorant'ın hile koruma sistemi de güzeldi fakat son güncellemeden önce ağır şekilde kırılmıştı. Şuan düzeltildi sanırsam.

Hileler dışında da iki oyun ayrı ayrı güzel bence.
Evet, iki oyunun da güzel yönleri baya var. Bir de CS:GO’nun rahatsız edici son özelliği, neden hala 64 tick sunucular? Bunu anlamıyorum, ayrıca ne için bu kadar oyuncu kitlesi olan Türkiye’de bir tane bile sunucusu yok. Keşke hilelere ve şu konulara biraz önem verseler. Bu tarz FPS seven oyuncular için çok güzel bir oyun olabilir.

Arkadaşlar onlarca böyle konu var, biliyorum. Ama canım bu 2 oyun hakkında tartışmak istiyor, CS:GO'yu yüceltip, Valorant'ı gömmek istiyor.
Ben Valorant'ı gömmeye başlıyorum, atış hissiyatı yok, boncuklu silah gibi sıkıyor. Çöp oyun.
Cs oynadığımız ilk FPS oyunu olduğu için vazgeçilmez geliyor. Ama droplar csde ki skin borsası, oyun içi ticaret kalktığı anda, bir kaç ay içinde oyuncu sayısı çeyreğe düşer.Voloranta gelince ütopik bir FPS oyunu vuruş hissiyatı gayet güzel. Ajanların farklı yeteneklere sahip olması daha bir rekabet katıyor. Şuan kalite bakımından r6 ve volorant csyi tokatlar.

Evet, iki oyunun da güzel yönleri baya var. Bir de CS:GO’nun rahatsız edici son özelliği, neden hala 64 tick sunucular? Bunu anlamıyorum, ayrıca ne için bu kadar oyuncu kitlesi olan Türkiye’de bir tane bile sunucusu yok. Keşke hilelere ve şu konulara biraz önem verseler. Bu tarz FPS seven oyuncular için çok güzel bir oyun olabilir.
Eski oyun kanka artık pek güncelleyeceklerini sanmıyorum, ben 64 tick sunuculara alıştım. Bana sıkıntı yaşatmıyor artık :D Türkiye sunucusu konusunda son derece haklısın, 60-70 ping oynamak çok kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı