CS:GO vs Valorant

Valorant bence daha iyi CS:GO'da mikrofona geğiren ve acayip iğrenç sesler çıkartan suca***** davay davay diye takılan Rus veletler ve hile açan kişilerin 40 dakika boyunca hayat enerjinizi sömürmesini izliyorsunuz Valorant öyle değil ve CS:GO'da Türkiye sunucuları açılmamıştı Valorant'ta var açıldı ama.

Ve koşarak vurmak M4A1-S silahıyla çok kolay.

Valorant oynayan birinin CS:GO için demesi böyle çok ironik. Valorant'ta Pro'lar bile koşarak vuruyor CS'de tarayarak çıkan Pro göremezsin.(imorr hariç).
Ve vuruş hissiyatı olarak Valorant CS'nin yanına yaklaşamaz.

Valorant bence daha iyi CS:GO'da mikrofona geğiren ve acayip iğrenç sesler çıkartan suca***** davay davay diye takılan Rus veletler ve hile açan kişilerin 40 dakika boyunca hayat enerjinizi sömürmesini izliyorsunuz Valorant öyle değil ve CS:GO'da Türkiye sunucuları açılmamıştı Valorant'ta var açıldı ama.
Dostum geğirme olayı valorantta daha yaygın ruslarda o kadar çocuk yok ama valorant zulayla aynı. 🤣 🤣

Adamlar fps oyununda koşarak vurma için rehber yapmış...
Screenshot_20210720-180431.png

Selamlar. Valorant'a başlamadan önce büyük CS:GO fanıydım. 2 3 ay önce Valorant'a başladım ve hiç CS:GO oynamadım. Bugün bir gireyim dedim ama oyun çok kötü geldi. Kafalar büyük gözüksün diye çözünürlüğü kısıyoruz grafikler çok kötü oluyor. Vuruş hissiyatı nedense çok yavan geldi. Ve koşarak vurmak M4A1-S silahıyla çok kolay. Bir de Ruslar... Sizin düşünceleriniz neler?

Valorant CS:GO'nun oyuncu sayısını azalttı.

CS:GO bitti zaten artık birkaç yıla kapanır o oyun Valorant'a geçerek iyi bir karar almışsın👍

Yahu yalan mı neye gülücük atıyorsunuz? Eğer yapımcılar oyuna değer verse şu hileleri temizler sorunlarını çözer oyuncuyu mutlu eder. Oyun resmen terkedilmiş bina gibi bakan yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Valorant'a başlamadan önce büyük CS:GO fanıydım. 2 3 ay önce Valorant'a başladım ve hiç CS:GO oynamadım. Bugün bir gireyim dedim ama oyun çok kötü geldi. Kafalar büyük gözüksün diye çözünürlüğü kısıyoruz grafikler çok kötü oluyor. Vuruş hissiyatı nedense çok yavan geldi. Ve koşarak vurmak M4A1-S silahıyla çok kolay. Bir de Ruslar... Sizin düşünceleriniz neler?

CS:GO sistem gereksinimleri Valorant'ın sistem gereksinimlerinden daha düşük.
Sadece bu yanını biliyorum ama bunun dışında Valorant daha iyidir diye tahmin ediyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı