CS:GO vs Valorant

Mesela Valorant'ta bildiğim kadarıyla özellik yetenek vs. var CS:GO'da onlar yok sence karşılaştırılmalı mı? Hatta daha Valorant'ta olup CS:GO'da olmayan bir sürü şey vardır da Valorant'ı hiç oynamadığım için bilmiyorum sadece bir 10-20 dk Valorant yayını izlemişimdir o da nasıl bir oyun diye merak ettiğimden. Ve herhalde Valorant'ta bir sürü karakter var (onlara da bir şey diyorlardı ama ismini unuttum) ama CS:GO'da yok şimdi nedenini anladın mı?
Radyant deniyordu. Aslında CS GO'ya HAni seçtiğimiz SAS askeri falan var ya. Gerçi seçemiyorduk herhalde. Haritadan haritaya farklılık gösteriyor o. Farklı özellikleri olsa oyuna renk katar bence.

Valorant oynayan birinin CS:GO için demesi böyle çok ironik. Valorant'ta Pro'lar bile koşarak vuruyor CS'de tarayarak çıkan Pro göremezsin.(imorr hariç).
Ve vuruş hissiyatı olarak Valorant CS'nin yanına yaklaşamaz.

CS'nin vuruş hissiyatı eskiden iyi geliyordu dün gireyim dedim çok sade kalmış. Valorant'ın vuruş hissiyatı beni daha çok tatmin ediyor. Skin alınca ekstra basslı sesler çıkıyor zaten.

CS'nin vuruş hissiyatı eskiden iyi geliyordu dün gireyim dedim çok sade kalmış. Valorant'ın vuruş hissiyatı beni daha çok tatmin ediyor. Skin alınca ekstra basslı sesler çıkıyor zaten.

Kişiye göre değişir şahsen çiyuv çiyuv sesinin nesi iyi gelir bilmiyorum. CS'de keleşle HS sesi bile yeter bence.

Hocam CS de 120 FPS alan bir PC Valorant'ta 180 FPS alıyor Low ayarlarda. Ama tabii benim bilgisayarım için geçerli. Parçalara göre değişebilir.
Bence de valorant cs den daha yüksek fps vermeli, katılıyorum
Ancak benim sistemim csgo da 90-150 arası alırken garip şekilde valorant'ta 40-60 alıyorum
Muhtemel sorun kaynağı olarak işlemcinin tek çekirdek performansının düşüklüğü olarak tahmin ediyorum. Valorant'ı oynayamadığımın bir nedeni bu.
Sistemim: _fx6100 _4+4gb ram_ gtx750ti_

Cs'de ruslar, Valo'da toksikler bu tarz kişiler her oyunda var hatta sadece oyunda değil gerçek hayatta da var. Ben şahsen arkadaşlarımla oynadığımda keyif aldığım için hangisini oynadığım önemli değil (fps yüzünden cs tercih ederim)
İmkanım ve zamanım olsa valorant'ı daha iyi öğrenmek isterim ama ben cs oynuyorum
Valorant'a ön yargıyla yaklaşmamın sebebi;
Farklı karakterlerin 1e1 fightlarda bazılarının şansı daha fazla oluyor jett geliyor uçarak kaçarak vuruyor. Reyna 1 kill ile can çekiyor
Brimstone napıyor smoke atıyor
Demek istediğim loldeki mantığın benzeri olması hiç bir tankın/destek karakterinin 25 kill yaptığını görüyor muyuz? Nadir.
Birisi kahraman olup diğeri fedakarlık yapmak zorunda. Belkide fedakarlık yapan ben olduğum içindir :(

Zaten hepimiz CSGO×VALORANT karşılaştırmasından bıktık kim ne istiyorsa onu oynasın ama valorant oynayan birinin çıkıp "cs bitti moruk" demesi ya da csgo oyuncusunun "valo çöp" demesi itici geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı