CS:GO vs Valorant

LynxC

Hectopat
Selamlar. Valorant'a başlamadan önce büyük CS:GO fanıydım. 2 3 ay önce Valorant'a başladım ve hiç CS:GO oynamadım. Bugün bir gireyim dedim ama oyun çok kötü geldi. Kafalar büyük gözüksün diye çözünürlüğü kısıyoruz grafikler çok kötü oluyor. Vuruş hissiyatı nedense çok yavan geldi. Ve koşarak vurmak M4A1-S silahıyla çok kolay. Bir de Ruslar... Sizin düşünceleriniz neler?

Selamlar. Valorant'a başlamadan önce büyük CS:GO fanıydım. 2 3 ay önce Valorant'a başladım ve hiç CS:GO oynamadım. Bugün bir gireyim dedim ama oyun çok kötü geldi. Kafalar büyük gözüksün diye çözünürlüğü kısıyoruz grafikler çok kötü oluyor. Vuruş hissiyatı nedense çok yavan geldi. Ve koşarak vurmak M4A1-S silahıyla çok kolay. Bir de Ruslar... Sizin düşünceleriniz neler?

CS:GO bitti zaten artık birkaç yıla kapanır o oyun Valorant'a geçerek iyi bir karar almışsın👍

CS.GO ya rus var deyip de valorantta çocuklarla oynamak çok saçma cs:go da hile olmasa valorant şuan iyi bir yerde olamazdı. Gerçekçilik olarak bakarsak cs:go kat ve kat daha iyi bi oyun bazı sorunları olmasa Valorant ile CS:GO kıyaslanamaz bile. Brawl Starscı çocuklar valorantı basmış zaten.🤣

Son düzenleme:

Geri
Yukarı