CS:GO vs. Valorant

Artık yeni başlayan birisinin CS:GO da yükselmesi çok zor hatta imkansıza yakın. Hele ülkemizde düşünmek bile saçma. Valorant'ta ise şuan başlamaya müsait bir ortam var birçok yeni takım kuruluyor. Oyunda henüz yerleşmiş bir oynayış yok. O yüzden yeni başlayanlar için direkt tercih sebebi. Hangi oyun daha iyiye gelecek olursak bence vuruş hissi nedeniyle CS:GO daha iyi ama Valve oyunun arkasında durmuyor.

@yyofc Yanlış. Sadece ben de demiyorum bunu. Başka birinin yorumuna boş demeden kendi yorumuna bak bir. Sadece nitr0 var T1 seviyede CS oynayıp Valorant'a geçen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
"Ekmeklerini düşünüyor" olsalardı s1mple, device, ZywOo gibi en baba T1 oyuncular da geçerdi. Bıdı bıdı yapmaya gerek yok burada.
Ayrıca tek yorumda iki kere aynı -de ekini bağlaç gibi kullanmaya çalışmanı da tebrik etmeden geçemeyeceğim.

Son düzenleme:
@yyofc yanlış. Sadece ben de demiyorum bunu. Başka birinin yorumuna boş demeden kendi yorumuna bak bir. Sadece nitr0 var T1 seviyede CS oynayıp Valorant'a geçen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
"Ekmeklerini düşünüyor" olsalardı s1mple, device, zywoo gibi en baba T1 oyuncular da geçerdi. Bıdı bıdı yapmaya gerek yok burada.
Ayrıca tek yorumda iki kere aynı -de ekini bağlaç gibi kullanmaya çalışmanı da tebrik etmeden geçemeyeceğim.

Oyunlar değişiyor. E-spor arena büyüyor.
Ve sen gelip bana 10 yıldır e-spor arena da olan CS:GO'nun rakibi olamaz diyorsun?
Devam et.

Geri
Yukarı