CS:GO vs. Valorant

Valorant'ın turnuva olarak çok daha iyi yerlere gelecektir. Maalesef CS yavaş yavaş popülerliğini kaybetmeye başlıyor. Yenilik gelmediği gibi daha da kötüye gidiyor. Bu gün s1mple Valorant'a geçtiğini duyursun turnuvalar zaten eskisi gibi ilgi görmediği gibi daha da az ilgi görmeye başlar. Çoğu kişinin profesyonel olarak oynamak istediği oyunun CS olduğunu düşünüyorum. Ama ilerisi için en mantıklısı Valorant bence.

Valorant daha yeni bir oyun ve oyunun bir hikayesi var, skill sistemi var. Aslında bakarsan Valorant gerçekten rakip bir ve neredeyse tüm profesyonel oyuncular Valorant'a geçti ve CS Türkiye'de bitmeye başladı. Çoğu kişi Valorant sevsede CS'nin yeri bende ayrı daha dün arkadaşlarımla uzun bir aradan sonra oynamaya başladım.

Valve, Valorant gibi değer vermiyor Valorant çok çalışıyor ve emeğini alıyor bu saatten sonra da Valorant çok büyük bir hata yapmassa CS:GO'nun devri minimuma inecek.

Merhaba arkadaşlar. Başarılı bir oyuncu olsanız CS:GO'da mı oynarsınız yoksa Valorant'ta mı? Sebepleriyle yazarsanız sevinirim.
İki oyunu da oynadım Valorant;neden mi?Çünkü Cs:Go da her maçta hileyle karşılaştım ama Valorant ta 10 level oldum hala 1 hile bile görmedim.

Valorant e-sporu bana daha keyifli geliyor. Sıfırdan başlayacaksan (ayrıca şimdiden iyi veya ortalama üstü bir aimin yoksa) CS:GO'da e-sporcu olma ihtimalin daha düşük. Valorant kısmen yeni bir oyun olduğu için bence yeni oyunculara daha çok şans tanıyor. CS:GO oynayan oyuncuların deneyimini kazanmak için yıllarını vermen gerekir. Valorant da kolay olmaz ama.

Geri
Yukarı