CS:GO vs. Valorant

Aynı türde oyınlar değil diyenlere söylüyorum ikisi de PvP FPS shooter oynu. Yani aynı dalda oyunlar. Valorant'ın en güzel yönü karakterlerin yetenekleri. Çol farklı kompozisyonla çok iyi complar kurup maçı yenebiliyorsunuz. Ama aim kısmı sıkıntılı. Düz ve eğilip vurmak arasında fark yok. Koşunca daha iyi spray atılıyor. Hoplıya zıplıya adamlar One tap atıyor.8.recoilden sonra mermi sapıyor sağa sola dağılıyor. Sadece One tap oynamanız lazım oynu. CS'ye gelirsek vuruş hissi bayağı iyi, gerçekçi, bomba taktikleri iyi yapılması gerekiyor. Sidelara giriş ciddi manada zor artık. Valorant'daki gibi 1-2 yerde pusma yeri yok. Öyle flash at dümdüz girem sidea yok maalesef. Tek sıkıntısı hileler. Mg elo ve üstünde bayağı hile var. Çözüm olarak da FACEIT oynayın. Bana göre CS:GO ama kişiye has oyunlar farklılık gösterebilir.

Merhaba arkadaşlar. Başarılı bir oyuncu olsanız CS:GO'da mı oynarsınız yoksa Valorant'ta mı? Sebepleriyle yazarsanız sevinirim.

CS:GO'yu sürekli her gün oynuyordum ama artık Valve oyuna önem vermiyor bence Valorant daha eğlenceli şu saatten sonra.
Not: Yıllardır CS:GO oynayan biriyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı