CS:GO'da VAC yiyip ben hile falan kullanmadım ayağına yatanlar

Hocam sorması ayıp kaç lira verdiniz merak ettim?
Prime hesabi 20. Levele kadar cikarak aldim. Ezglobal yazilim hileyi bir ayligina 30TL almistim. Tabi 2020deki fiyatlar bu sekilde

2015 ten beri oynarim yuksek seviyeye cikip nova basladigim ck oldu ve bi ara hesabim guven faktoru kirmizya dustu sonra hesabi kardesime verdm kendisi globaldi hesabi smurf olarak kullandi saysiz overwatch dusmustur ama yinede ban yemedi hesabim csgoda hile ve 2.3. Parti yazilim kullanmadan ban yemeniz imkansiz

Beyler o kadar yazmışsınız ben de sınırsız ban yedim ama hileden değil. Benimki biraz saçma ve sinirimden dolayı yedim. Nasıl olduğunu söyliyim siz de saçma bulucaksınızdır. 7 günlük ban yemiştim basit eğlence girmiştim. Gidip şarkı açmıştım bangır bangır. Herkese dinlettim. Bi anda herkes reportladı herhalde. Sınırsız ban verdi. Böyle bi saçmalık olabilir mi yani😂

Beyler o kadar yazmışsınız ben de sınırsız ban yedim ama hileden değil. Benimki biraz saçma ve sinirimden dolayı yedim. Nasıl olduğunu söyliyim siz de saçma bulucaksınızdır. 7 günlük ban yemiştim basit eğlence girmiştim. Gidip şarkı açmıştım bangır bangır. Herkese dinlettim. Bi anda herkes reportladı herhalde. Sınırsız ban verdi. Böyle bi saçmalık olabilir mi yani😂
Öyle bir olay yok report yedin diye sınırsız ban atmazlar oyunbozanlık cezası alırsın sadece.

Ben overwatchdan haksız VAC ban yedim. Hile kullanmadım ve kullanacağımı da sanmıyorum zaten ban yiyeli 2400 günü geçiyor. Toxiclikten ban atıyorlar mı bilmiyorum o zamanlar çok toxic bir oyuncuydum.

Yeni konular

Geri
Yukarı