CS:GO'da VAC yiyip ben hile falan kullanmadım ayağına yatanlar

Onlar üstün insan olduğu için hile yapmaya doğuştan hakları vardır bu yüzden yakalanınca da ağlarlar. CS-GO yu hileciler yüzünden bıraktım, onlar hile yapıp banlandılar diye haklıymış gibi ötüyorlar bir de. Bence idam edilmeleri gerek,İdam edilerek yani sadece hile yaptığı CS den değil tüm oyun platformlarından kalıcı olarak Yok etmek gerekiyor bu ezikleri.

İlk cümleye bayıldım 😂

Onlar üstün insan olduğu için hile yapmaya doğuştan hakları vardır bu yüzden yakalanınca da ağlarlar. CS-GO yu hileciler yüzünden bıraktım, onlar hile yapıp banlandılar diye haklıymış gibi ötüyorlar bir de. Bence idam edilmeleri gerek,İdam edilerek yani sadece hile yaptığı CS den değil tüm oyun platformlarından kalıcı olarak Yok etmek gerekiyor bu ezikleri.
Daha demin iki tane hile geldi. Bide profesyonel oyuncuymus gibi hareketleri var sinir

2016 2017 gibi bir tarihte henüz küçük bir çocukken başka bir şehirde yaşayan flört olduğumuzu zannettiğim bir kıza vermiştim oynamak istemişti CS:GO diye Steam hesabımı. O şekilde VAC ban yedim içi Full doluydu hesabımın her şeyde kostüm vardı... O gün bu gündür ailem dahil kimseyle hesap paylaşmam, kardeşime bile aile paylaşımı açar öyle oynamasını sağlarım oyunlarımı... PUBG'yi de kuzenim banlatmıştı bir maçta 50 adam vurarak:D o da ders olmuştu o zamanlar bana. Bu 2 olay hem CS'yi hem PUBG'yi bırakmama sebep oldu. Üzücü ama gerçek bu. Keşke açılsa CS banım. ( tüm cümlelerim devrik olmuş yeni fark ettim :D)

Yüzsüzlük ne alakası var dostum ben böyle eğleniyorum Valorant açıyorum oyun bu sonuç olarak.

Oyunda hile yapmak yasak ve böyle eğleniyorum diyorsun. Kendi yeteneği ile oynayan adamlar ne olacak. Bencilce ben böyle eğleniyorum diyorsun o hilesiz oynayan kişilerden hiçbir becerin olmadan üstün oluyorsun.

Yaklaşık 2006 yılından beri Counter Strike oyunları oynarım. Counter Strike 1.5 ile başlamıştım. Bir kere bile olsa merak edip hile açmadım. Olması gereken bu zaten. Övünmek için söylemiyorum. Bileğimin yettiği kadar.

Evet arkadaşlar hile kullanıp VAC yiyen ve ardından konu açıp hile kullanmadığım halde VAC yedim ayağına yatanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? 😃👌

Aga ben kasım'da oyuna girmişim en son aralığın sonunda ban yedim ve hep GFN'den girdim ban yedim onu nasıl yapacağız.

Benim eski hesabım vardı telefon paylaşımı yüzünden VAC yedi şimdi hilemi açmış oluyorum konu başlığı çok gereksiz.

Aynı telefon numarasını başka bir hesaba eklersen o hesap da ban yer çünkü önceki hesapta hile kullanıldıysa ve aynı telefon numarası ekli olduğu için.

Aga ben kasım'da oyuna girmişim en son aralığın sonunda ban yedim ve hep GFN'den girdim ban yedim onu nasıl yapacağız.

Haksız yere banlandığını düşünüyorsan kendiliğinden kalkması için bekle ya da Steam desteğe yazıp durumu anlat. GFN nedir bilmiyorum bu arada.

Aynı telefon numarasını başka bir hesaba eklersen o hesap da ban yer çünkü önceki hesapta hile kullanıldıysa ve aynı telefon numarası ekli olduğu için.

Fakat hesaptada hile kullanılmadı sadece aynı anda arkadaşımla oyuna girmeye çalıştık anında VAC yasağı geldi saçma olan durum bu.

Fakat hesaptada hile kullanılmadı sadece aynı anda arkadaşımla oyuna girmeye çalıştık anında VAC yasağı geldi saçma olan durum bu.

Desteğe yazıp sebebi sormalısın.

Geri
Yukarı