CS2 acayip iyi olmuş

CPU yerine GPU kullanacaksa bana daha kötü, APU laptopdan oynayacağım çünkü.
O zaman evet, yükseltmeniz gerek.

En çok oynanan oyun minecraft. Ya da mario. O zaman dünyanın en iyi oyunu mario ?? Mantığa bak. Cs nin çok oynanması türünün ilklerinden olmasıdır. Kalite var mı ? Yok . O oyunu şamarlayacak bir ton oyun var piyasada. Valorant tokatı çaktı mesela. Bunnhop gibi saçmalıkları olan silah mekaniği ve sekmesi saçma olan. Her yeri bug olan hileden geçilmeyen tickratesi saçma olan menüleri çöp olan saçma sapan anlamsız bir oyun cs. Oynayacak fazla oyun yoktu millet 1.6 oynuyordu devamlı. Şuan en çok oynanan oyun cs değil fortnite falan

CS yakın zamanda kendi rekorunu kırdı hala bu... neyse hadi tamam cs değil kanka sen valo'ya devam et :D

CS yakın zamanda kendi rekorunu kırdı hala bu... Neyse hadi tamam CS değil kanka sen Valorant'ya devam et :D

Yükseltmem pek mümkün değil hocam bu 1.5 sene içinde. Masaüstü alırım belki 1.5 2 sene sonra. Valorant'tan devam ederim artık 60 FPS sabit alamazsam.

Yazmayı unuttuğun tek şey bu anlattıklarının şu anlık açıklanan şeyler olması. CS2 resmi sitesinde en altta resmi olarak açıklandığında daha çok şey duyuracağız yazıyor. Bunlar bile yeterken daha çok şey duyuracak olmaları işi bitiryor.

Yazmayı unuttuğun tek şey bu anlattıklarının şu anlık açıklanan şeyler olması. CS2 resmi sitesinde en altta resmi olarak açıklandığında daha çok şey duyuracağız yazıyor. Bunlar bile yeterken daha çok şey duyuracak olmaları işi bitiryor.
Aynen öyle, Beta lan bide adamlar kim bilir daha neler yapacak daha bunları yaptılarsa :D

Yükseltmem pek mümkün değil hocam bu 1.5 sene içinde. Masaüstü alırım belki 1.5 2 sene sonra. Valorant'tan devam ederim artık 60 FPS sabit alamazsam.
Hocam o zaman yapacak bişey yok, sağlık olsun ne diyim. Yapabilirsen yüksek bir masaüstü al. CS2 o kadar istemiyor tabii ki ama yeni oyunlar illaki dahasını ister.

Son düzenleme:
CPU yerine GPU kullanacak artık, ben denemedim şahsen ama deneyenlerin hepsi gayet sağlam diyor.

Old Engine çünkü, Source 1 kaç yıllık oyun motoru haberin var mı? Yok.

Belli ki Source 2'yi düzgün araştırmamışsın. Yazık kafana ne diyeyim. Fluid özelliği saçma bir eklenti diyorsun, Source 2'deki fluid eklentisi daha güzel o zaman. Cloth simulating var?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hahaha, oyun bilgin bu kadar yani? Afferim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir fanın yaptığı remake.

Alxy'in verdiği o cam şişe Shader'i hala Unreal Engine'de yapılamıyor. Adamlar öyle bir shader yapmış ki içi boş olan modeli sallayınca kabarcıklar çıkıyor bayağı köpük oluyor şişe içi sonra da yavaş yavaş iniyor gazlar çıkıyor falan. Ve bu sadece bir shader. Shader'in fiziğine bak, adamlarda saç telinin tanesi olsa ne olur? Hadi UE5'te o var, ne kadar iyi? Optimizasyonu iyi mi? Peki nerede kullanılıyor tech-demo dışında? Gitmiş bir de CS'den başka oyun yok ki diyor Alyx'i araştırmamış. Max EU5 fanboyu.

Hocam pop-flash nasıl atılır? Veya smoke lines, flash timing, peek bunlar nasıl yapılır biliyor musun? Pre-fire nereye alınır veya alınırsa da nasıl sprey atılır bunları biliyor musun? One way smokeler biliyor musun?

Bilmiyorsun değil mi? Aynen.

Hocam, güncelleme 20 yıl sonra geliyor ama Source 2 kaç yıl boyunca geliştiriliyor farkında mısın? DotA 2 Reborn'dan saymaya başla kaç yılda bitirdiler de yeni yeni oyunlar çıkıyor bu motorla. Araştırmamışsın belli.

Dünyanın en kötü anti hile yazılımı Easy Anti-Cheat bu arada. VAC şu haliyle gerçekten çok kötü. Sızdırılan bilgiye göre de zaten adamlar VAC üzerinde de çalışıyorlarmış. Ne kadar efekte olur bilemeyiz ama hile her zaman olacak, R6'de de var. Warzone'de de var. Her oyunda var.

Recoil mantığı kankam, silahı basılı tutarsan seker. Oyuna çok gerçekçi demedim ama en azından Valorant gibi değil. :D Molotov'un kırılmadan sekip yere indikten sonra kırılmasını çok problemli görüyorsan al kanka. En basitinden bir meme ile göstereyim sana;

Gerçek hayatta da bu tür olaylar olabiliyor kısacası, geçrekçi kılar mı? Hayır. Ama eminim ki o kadar problemli de değildir :))

Benim bir şey dememe gerek kalmamış, eline sağlık.

CPU yerine GPU kullanıcak artık, ben denemedim şahsen ama deneyenlerin hepsi gayet sağlam diyor.

Old engine çünkü, Source 1 kaç yıllık oyun motoru haberin var mı? Yok.

Belli ki source 2'yi düzgün araştırmamışsın. Yazık kafana ne diyim. Fluid özelliği saçma bir eklenti diyorsun, Source 2'deki fluid eklentisi daha güzel o zaman. Cloth simulating var?

hahaha, oyun bilgin bu kadar yani? Afferim.

bi fanın yaptığı remake.

Alxy'in verdiği o cam şişe shader'i hala Unreal Engine'de yapılamıyor. Adamlar öyle bir shader yapmış ki içi boş olan modeli sallayınca kabarcıklar çıkıyor baya köpük oluyor şişe içi sonra da yavaş yavaş iniyor gazlar çıkıyor falan. Ve bu sadece bi shader. Shader'in fiziğine bak, adamlarda saç telinin tanesi olsa ne olur? Hadi UE5'de o var, ne kadar iyi? Optimizasyonu iyi mi? Peki nerede kullanılıyor tech-demo dışında? Gitmiş bide CS'den başka oyun yok ki diyor Alyx'i araştırmamış. Max EU5 fanboyu.

Hocam pop-flash nasıl atılır? Veya Smoke lines, Flash timing, peek bunlar nasıl yapılır biliyormusun? Pre-fire nereye alınır veya alınırsa da nasıl sprey atılır bunları biliyormusun? One way smokeler biliyormusun?

Bilmiyorsun dimi? aynen.

Hocam, güncelleme 20 yıl sonra geliyor ama Source 2 kaç yıl boyunca geliştiriliyor farkında mısın? Dota 2 reborn'dan saymaya başla kaç yılda bitirdiler de yeni yeni oyunlar çıkıyor bu motorla. Araştırmamışsın belli.

Dünyanın en kötü anti hile yazılımı Easy Anti Cheat bu arada. VAC şu haliyle gerçekten çok kötü. Sızdırılan bilgiye göre de zaten adamlar VAC üzerinde de çalışıyorlarmış. Ne kadar efekte olur bilemeyiz ama hile herzaman olucak, R6'de de var. Warzone'de de var. Her oyunda var.

Recoil mantığı kankam, silahı basılı tutarsan seker. Oyuna çok gerçekçi demedim ama en azından valorant gibi değil. :D Molotov'un kırılmadan sekip yere indikten sonra kırılmasını çok problemli görüyorsan al kanka. En basitinden bir Meme ile göstereyim sana;

Gerçek hayatta da bu tür olaylar olabiliyor kısacası, geçrekçi kılar mı? hayır. Ama eminim ki o kadar problemli de değildir :))
Tech demo dışında nerede mi kulllanılıyor? Bütün oyunlar unreal engine kullanıyor kafan mı iyi senin ?
Ark 2 geliyor
Hellblade senuas geliyor
Bir çok oyunda ardından geliyor unreal 5 ile. Ne anlatıyor bu ? Neymiş şişenin içinde su oynuyormuş. Oha lan nasıl bir teknolojiymiş bu. 2023 yılındayız adamın övdüğü şeye bak.
Timing bilmem ne boş şeyler bunlar adam alıyor ak47 yi bunnyhop yapıp indiriyor herkesi. Ya da açıyor hileyi headshot. Taktik falan yok o oyunda. 20 yılda oyun geberiyor diye korkudan güncelleme yayınladılar o da bir şeye benzemiyor. Grafikler daha leş oldu. Alyx dediğin oyun full ayarda 60 fps veriyor mu ? Çıktığı zamanlarda vermiyordu. Unrealin city sample demosunu indir oyna. Grafik görsün gözün biraz. Unrealin teknolojikeri gayette kullanılıyor ben kendi oyunumda lumen ve virtual shadows kullanıyorum. Valorantçı diyip durma bana ben valorant oynamıyorum. Ama valorant nasıl cs yi şak diye tahttan aşağı fırlattı onu biliyorum. Alyxin bomba patlama efektini buraya atta bi gülelim. Minecraftaki tnt patlama efekti daha iyidir. Gmanın remakesinden bahsedeceksek eğer unreal ile yapılmış halflife remakelerine bak sen. Gitmiş sinematik atmış. Bende metahuman çekip atayım 4k da o zaman. Source 2 tüm motorların gerisinde bir motor. Gelişmiş olabilir ama unreal 5 yılda zirveye çıktı source 20 yılda aynı şeyleri yapıyor. Ahım şahım gelişmesi yok. Tüm gün cs oynayıp başka oyun oynamazsanız olacağı bu. Dota da leş . Lol çakmış tokatı. Valvenin tek başarısı steam. O da erken davranmasından kaynaklı. Half life ve cs den bulduğu parayla kurdu. Portal desen fikir çalıntı
Left 4 dead desen bizzat kendine ait değil
Bi half life bi cs var başka bir şeyi yok bu şirketin. Zamanında devrim yarattılar şuan bir şeyleri olmadığı için half life 3 çıkmıyor. O motorla half life 3 çıksa kim dönüp bakar yüzüne ? Oynar silerim. Dediğim gibi biraz kafanızı kaldırıp adam gibi oyunlar oynayın rdr 2 last of us battlefield gibi. Ondan sonra grafik fizik neymiş görürsünüz. Unrealin optimizasyonu daha iyi. Cs 2 nin verdiği fps 90 ben kendi oyunumda lumen gibi teknolojiler magascans 4k objecr kullanarak 100 120 fps alıyorum. Nasıl source daha iyi olabilir ki ? İçi boş oyun 90 fps zor veriyor hahahha küçücük bir dust 2 mapı 10 saatte yüklüyor. Openworld oyun yapsa pc cortlar mw

Benim bir şey dememe gerek kalmamış, eline sağlık.
Ortaya ürün çıkana kadar sen konuşma zaten. Söyle valvene yapsın bir openworld oyun bakalım kaç fps verdiriyor ? Half life 3 çıkarmaktan aciz şirket. Gitmiş cs gibi ölü oyuna update atmış. Ne yapmış bu şirket ? Hl2 den sonra ? Devrim yararacak bir motora sahip mi şuan ? Dünyanın en büyük haritalı openworld oyununu mu yaptı ? 4k texture mi kullandı ? Hair strand mı var ? Bir şey yok motorda. Onu da kullandım ben merak etme arayüzü bile çöp. Fps dışında bir şey geliştirilmiyor o motorda.

Bir şey açıklanacağı yok. Olan şeyler bunlar. Bunlar bir şey değil. Aynı oyunu 6 ayda yaparım. 2 tane efekt ekledi diye gözünüzde bu kadar büyütmeyin. Grafik leşe döndü oyunda. Eşek gibi patlıyor ışık. Oynayan adam kör olur. Milletin 10 yıl önce yaptığı şeyleri yeni yapmışlar. 2018 de çıkan ve 2013 te yapılmaya başlanan rdr 2 ye bak bi anlarsın o zaman. Yada last of us :)) 2023 te cs ye reverb efekti gelmiş hahahhahahah şişe içinde su sallanıyor hahahha oha.

CS yakın zamanda kendi rekorunu kırdı hala bu... neyse hadi tamam cs değil kanka sen valo'ya devam et :D
Yav neyi kırdı ? Millet hypelendi baktı merak edip. 2 ay sonra unutulacak. Witcher dizisi çıktığında da oyuna geri dönüşler oldu. O oyundan umut yok son çırpınışları. Hile tavan yapacak yine cortlayacak oyun. Git easyanticheatı araştır önce sen. Bak bakalım en iyi hile koruması neymiş. 2 ay önce sırf hileciye kızdım diye 2 dk lik araştırmamla oyuna hile ile girdim . 200 kişiye headahot çaktım çıktım. Sistem mistem yok. Paralı yapmışlar oyunu hahahha hile koruması olmayınca parayla durdurmaya çalışıyorlar. Parası olan hile yapabilir demek oluyor bu. Mantık bu kadar çalışıyor işte. Git valorantta hile yap 10.dk banı yersin şak diye

Son düzenleme:
hahahaha, defalarca ertelenen oyunları mı savunuyorsun bana? Optimizasyon ne durumda olmalı da bu kadar erteliyorlar anlamadım. Sadece komedi. Biri 2019'dan beridir bekliyoruz diğeri muamma.
Timing bilmem ne boş şeyler bunlar adam alıyor ak47 yi bunnyhop yapıp indiriyor herkesi. Ya da açıyor hileyi headshot. Taktik falan yok o oyunda. 20 yılda oyun geberiyor diye korkudan güncelleme yayınladılar o da bir şeye benzemiyor. Grafikler daha leş oldu. Alyx dediğin oyun full ayarda 60 fps veriyor mu ? Çıktığı zamanlarda vermiyordu. Unrealin city sample demosunu indir oyna. Grafik görsün gözün biraz.
Kardeşim ben sana grafik anlamında unreal engine önde demişim zaten adam akıllı okumadan yorum yapmışsın, yazık kafana. Timing bilmem ne boş şeyler bunlar demenden de anladım oyunu ne kadar bildiğini baya boş yapmışsın. Daha mı leş oldu? Ya gözün kör yada saçma düşünüyorsun. CS:GO ile CS2 grafik karşılaştırmasına bak bakiyim daha mı leş olmuş.
Gmanın remakesinden bahsedeceksek eğer unreal ile yapılmış halflife remakelerine bak sen. Gitmiş sinematik atmış. Bende metahuman çekip atayım 4k da o zaman. Source 2 tüm motorların gerisinde bir motor. Gelişmiş olabilir ama unreal 5 yılda zirveye çıktı source 20 yılda aynı şeyleri yapıyor.
Hala bana Unreal Engine remakelerine bak diyorsun. Metahuman teknolojisi farklı Source 2 farklı diyorum. Senin savunmanda leş gibi gözüküyor diyorsun bende sana öyle olmadığını gösteriyorum. Ama bence senin Valve ile bi sorunun var ondan ne desem de boş yapacaksın

Ahım şahım gelişmesi yok. Tüm gün cs oynayıp başka oyun oynamazsanız olacağı bu. Dota da leş . Lol çakmış tokatı. Valvenin tek başarısı steam. O da erken davranmasından kaynaklı. Half life ve cs den bulduğu parayla kurdu. Portal desen fikir çalıntı
Left 4 dead desen bizzat kendine ait değil
Bi half life bi cs var başka bir şeyi yok bu şirketin.
Sen şuna Dota'yı beceremiyorum desene hahaha, Epic Games ilk önce gitsin adam akıllı bir lauıncher kursun ondan sonra konuş burada. Valve'nin launcher'e verdiği fikirler sayesinde sadece oyun platformu değil bi sosyel platform gibi de kullanımını sağladığı için zirvede şirket. CS'nin yapım hikayesini de bilmediğin kesin zaten Valve half-life yapan modu takıma alıyorlar ve onlar geliştiriyor.

Portal 2 çalıntı bir fikir değil, adamlar fikiri beğenip alıp öyle yapıyorlar Portal ve Portal 2'yi. İşte bu kadar biliyorsun.

L4D nasıl kendine ait değil? hahahahah

Anladım sen RDR tayfadansın. Kardeşim, tekrar söylüyorum. RDR'ye bişey demedim zaten güzel bir oyun. Ama bana hitap etmiyorsa oynamam. Last of us 1'i bitirdim zaten zamanında ps3, ps4'ile neler neler oynadım. R6'de oynadım, Insurgery'de ve bütün battlefield serilerini de oynadım. BF2042'de içinde bunların hala da oynuyorum. Bence sen bi Alyx oyna VR Kafede falan da adam akıllı adamlar ne yapmış gör hahaha

Unrealin optimizasyonu daha iyi. Cs 2 nin verdiği fps 90 ben kendi oyunumda lumen gibi teknolojiler magascans 4k objecr kullanarak 100 120 fps alıyorum. Nasıl source daha iyi olabilir ki ? İçi boş oyun 90 fps zor veriyor hahahha küçücük bir dust 2 mapı 10 saatte yüklüyor. Openworld oyun yapsa pc cortlar mw
Kankam ya senin bilgisayarın kötü yada geçrekten bakmamışsın bile. Boş konuşuyorsun. Oynayanların dediklerinin hepsi 150FPS+ aldıkları. Bırak zaten öyle bir optimize etmişler ki adamlar o kadar sistem bile istemiyor ama senin bilgisayarın Dust2'yi 10 saatte açıyorsa bu senin sorunun. Bende tak diye açıyor. Başkalarında da açıyor hahah

Oyunu hangi motorda yapılmış olursa olsun yapımcı oyunu optimize etmezse herzaman optimize olmamış bir oyun olur bunu da buraya yaziyim, O yüzden Last of Us part 1 bilgisayara çıktığı andan ihtibaren balon gibi patladı. 7 Yılda bunu öğrenemediysen daha senle muhattap olmak istemiyorum sadece boş konuşacaksın :D Ayrıca, hala "ben bu shader'i yaparım" dediğin zamandan beridir bekliyorum, nerede? Şişe içi su, sallanınca kabarcık çıkması kabarması üstten köpük köpük olması sonra inmesi durunca sallanması? :D

Sene olmuş 2023 git sistemini güncelle bana burada UE5'i öveceğine :D

Bu arada, Danger zone open world. Devasa değil ama bütün maplerden daha büyük. Bide Half-Life 2'nin bot map'leri. Ama neyse.

CS Danger Zone - 200FPS en basiti, hele eski engine kullanıyor bide. Yazık Kafana.

Aynı oyunu 6 ayda yapamazsın bu arada, başka bir Erzurum vakası görmek istemiyorum :D ama hadi yaparsın diyim egon boostlansın.

Yav neyi kırdı ? Millet hypelendi baktı merak edip. 2 ay sonra unutulacak. Witcher dizisi çıktığında da oyuna geri dönüşler oldu. O oyundan umut yok son çırpınışları. Hile tavan yapacak yine cortlayacak oyun. Git easyanticheatı araştır önce sen. Bak bakalım en iyi hile koruması neymiş. 2 ay önce sırf hileciye kızdım diye 2 dk lik araştırmamla oyuna hile ile girdim . 200 kişiye headahot çaktım çıktım.
Hocam orada ben tek bir programla Easy Anti-Cheat'i kapatıp açabiliyorum tek tıklayışla bak. Elden Ring diyorum sana adamlar 10 günde bunun hilesini yaptı. Ne anlatıyon? Senin övdüğün Fortnite'de bile hile var. Hala neyi savunuyorsun :D Gelmişsin bide Valorant'da 10 dakikada ban yersin diyorsun.

Bu adamlar ban yemiyor ama? İşte oyun bilgin bu kadar. Sistem mistem yok demişsin bide ya koptum orada.

Dediğim gibi iyi güldüm sana, daha bence yazma buraya kaale almayacam seni. Ciddiyim biraz araştır bari git bak neler var neler yok ezbere cevap veriyorsun

Unreal Engine 4 - 5 her zaman en iyi oyun motoru olmuştur ve olmaya devam edecek. Source 2 ise bunun yanında yetersiz kalır.

Unreal Engine 4 - 5 her zaman en iyi oyun motoru olmuştur ve olmaya devam edecek. Source 2 ise bunun yanında yetersiz kalır.
Ya kardeşim, UE4-5 grafik ve ortam açısında üstüne olmayan bir oyun motoru evet ama Source 2 nasıl yetersiz kalıyor açıklar mısın? Fizik üstüne Source 2'den şu anda başka bir oyun motoru yok, ki zaten bu tür fizik ve simulasyonlara sahip olan bir Alyx bir de şimdi yeni çıkıcak olan CS2 var. Arkadaşa da sordum bana Alyx'in o şişe shader'lerinin aynısını yapsın. Hatta yapan birini gösterin diyim tamam haklısın. Ama o şişeyi sallayınca köpürmesi gaz baloncukları ve sayre bunlar UE5'de yapılamıyor. En azından benim baktığım kadarı ile yapan olmamış şu ana kadar. Ben oyun görselliğine bakmam, oyunun fiziğe verdiği tepki önemlidir benim için.

hahahaha, defalarca ertelenen oyunları mı savunuyorsun bana? Optimizasyon ne durumda olmalı da bu kadar erteliyorlar anlamadım. Sadece komedi. Biri 2019'dan beridir bekliyoruz diğeri muamma.

Kardeşim ben sana grafik anlamında unreal engine önde demişim zaten adam akıllı okumadan yorum yapmışsın, yazık kafana. Timing bilmem ne boş şeyler bunlar demenden de anladım oyunu ne kadar bildiğini baya boş yapmışsın. Daha mı leş oldu? Ya gözün kör yada saçma düşünüyorsun. CS:GO ile CS2 grafik karşılaştırmasına bak bakiyim daha mı leş olmuş.

Hala bana Unreal Engine remakelerine bak diyorsun. Metahuman teknolojisi farklı Source 2 farklı diyorum. Senin savunmanda leş gibi gözüküyor diyorsun bende sana öyle olmadığını gösteriyorum. Ama bence senin Valve ile bi sorunun var ondan ne desem de boş yapacaksın

Sen şuna Dota'yı beceremiyorum desene hahaha, Epic Games ilk önce gitsin adam akıllı bir lauıncher kursun ondan sonra konuş burada. Valve'nin launcher'e verdiği fikirler sayesinde sadece oyun platformu değil bi sosyel platform gibi de kullanımını sağladığı için zirvede şirket. CS'nin yapım hikayesini de bilmediğin kesin zaten Valve half-life yapan modu takıma alıyorlar ve onlar geliştiriyor.

Portal 2 çalıntı bir fikir değil, adamlar fikiri beğenip alıp öyle yapıyorlar Portal ve Portal 2'yi. İşte bu kadar biliyorsun.

L4D nasıl kendine ait değil? hahahahah

Anladım sen RDR tayfadansın. Kardeşim, tekrar söylüyorum. RDR'ye bişey demedim zaten güzel bir oyun. Ama bana hitap etmiyorsa oynamam. Last of us 1'i bitirdim zaten zamanında ps3, ps4'ile neler neler oynadım. R6'de oynadım, Insurgery'de ve bütün battlefield serilerini de oynadım. BF2042'de içinde bunların hala da oynuyorum. Bence sen bi Alyx oyna VR Kafede falan da adam akıllı adamlar ne yapmış gör hahaha

Kankam ya senin bilgisayarın kötü yada geçrekten bakmamışsın bile. Boş konuşuyorsun. Oynayanların dediklerinin hepsi 150FPS+ aldıkları. Bırak zaten öyle bir optimize etmişler ki adamlar o kadar sistem bile istemiyor ama senin bilgisayarın Dust2'yi 10 saatte açıyorsa bu senin sorunun. Bende tak diye açıyor. Başkalarında da açıyor hahah

Oyunu hangi motorda yapılmış olursa olsun yapımcı oyunu optimize etmezse herzaman optimize olmamış bir oyun olur bunu da buraya yaziyim, O yüzden Last of Us part 1 bilgisayara çıktığı andan ihtibaren balon gibi patladı. 7 Yılda bunu öğrenemediysen daha senle muhattap olmak istemiyorum sadece boş konuşacaksın :D Ayrıca, hala "ben bu shader'i yaparım" dediğin zamandan beridir bekliyorum, nerede? Şişe içi su, sallanınca kabarcık çıkması kabarması üstten köpük köpük olması sonra inmesi durunca sallanması? :D

Sene olmuş 2023 git sistemini güncelle bana burada UE5'i öveceğine :D

Bu arada, Danger zone open world. Devasa değil ama bütün maplerden daha büyük. Bide Half-Life 2'nin bot map'leri. Ama neyse.

CS Danger Zone - 200FPS en basiti, hele eski engine kullanıyor bide. Yazık Kafana.

Aynı oyunu 6 ayda yapamazsın bu arada, başka bir Erzurum vakası görmek istemiyorum :D ama hadi yaparsın diyim egon boostlansın.

Hocam orada ben tek bir programla Easy Anti-Cheat'i kapatıp açabiliyorum tek tıklayışla bak. Elden Ring diyorum sana adamlar 10 günde bunun hilesini yaptı. Ne anlatıyon? Senin övdüğün Fortnite'de bile hile var. Hala neyi savunuyorsun :D Gelmişsin bide Valorant'da 10 dakikada ban yersin diyorsun.

Bu adamlar ban yemiyor ama? İşte oyun bilgin bu kadar. Sistem mistem yok demişsin bide ya koptum orada.

Dediğim gibi iyi güldüm sana, daha bence yazma buraya kaale almayacam seni. Ciddiyim biraz araştır bari git bak neler var neler yok ezbere cevap veriyorsun
Her oyun ertelenir daha iyisini yapmak için. Ama valve kıytırık oyunu sürer 20 yıl sonra günceller.
Rx6600 ryzen 5 5600 32 gb ramım var. Ben high quality oyunda 90 fps alıp cs de 120 alıyorsam motor çöptür. Tabikide herkesin optimizasyon yapması gerek ama unreal bunu kendi yapıyor. Motorun kabiliyeti var. Sen şahinlemi daha fazla hız yaparsın bugatti ile mi ? Köpürcük kabartma şişeye gelene kadar bir sürü şey var oyun camiasında.

Sen çok geri kalmışsın bence. Benim yaptığım oyunun adı evil of fate. Erzurumla alakası bile yok git araştır gir steamden arat amatör durmadığını göreceksin. Aynı oyunu source ile yap bak nasıl cortluyorsun.

Türkiyede bir kişi aptalca iş yapıyor sizde işinize gelmeyince ondan örnek verip duruyorsunuz klasik türk eleştiricisi. Cs yi 1 haftada yapan adam var arat bul.

Source çöp bir motor kimsenin kullandığı yok apex kullanıyor 8gb vram yiyor motor. Ve oyunda grafik mrafik yok leşin teki.

Küçücük şeyleri abartıp duruyorsunuz. Bahsettiğim oyunları dev firmalar yapmıyor ve küçük olmalarına rağmen ilah seviyesinde oyunlar çıkarıyorlar. Aynı ekibe source ver bakalım ne yapacaklar ?

Boşa yalpalanma oraya buraya . Cs çöp bir oyun ve en çok hile cs de var. Hilenin allahı kol geziyor cs de. 10 yaşındaki çocuk bile hilesini bulup indirebilir.

Cs nin isteyeceği max sistem 1050 ve ryzen 3 1300x olmalı ayrıca 8gb ram. Ama bu sistemle giren cortluyor. Ama bu sistem gta 5 açıyor. Şimdi otur bir düşün bakalım *_* sistemim gayet iyi oyun tasarlıyorum diyorum sana. Cinematic ayarda hemde. 4x textures + magascans. Bir bilgin yok kalkmış şişeden falan bahsediyorsun. Benim kullandığım motorlar simülasyon için bile kullanılıyor o derece realistic. Mimari için kullanılıyor eğitim için kullanılıyor. Sinema ve reklam için kullanılıyor. Sourceyi kim ipliyor ? Ha doğru şişede baloncuk vardı hahahha

Ya kardeşim, UE4-5 grafik ve ortam açısında üstüne olmayan bir oyun motoru evet ama Source 2 nasıl yetersiz kalıyor açıklar mısın? Fizik üstüne Source 2'den şu anda başka bir oyun motoru yok, ki zaten bu tür fizik ve simulasyonlara sahip olan bir Alyx bir de şimdi yeni çıkıcak olan CS2 var. Arkadaşa da sordum bana Alyx'in o şişe shader'lerinin aynısını yapsın. Hatta yapan birini gösterin diyim tamam haklısın. Ama o şişeyi sallayınca köpürmesi gaz baloncukları ve sayre bunlar UE5'de yapılamıyor. En azından benim baktığım kadarı ile yapan olmamış şu ana kadar. Ben oyun görselliğine bakmam, oyunun fiziğe verdiği tepki önemlidir benim için.
Yav şişeyi sallayınca köpürmesi tamamen material ile alakalı . Fizikle ne alakası var ? Niagara en iyi vfx leri yapmak için tasarlandı. Kullan niagarayı aynısını yaparsın. Yakın zamanda yapıp atacağım aynısını. Fizik diyor hala. En iyi fizik sourcede yok. Ragdollu yere sıkıştır kol bacak yere giriyor. Doğru düzgün collision yok adamlar duvar içinden geçiyor. Bunnyhop gibi saçmalıklar fizik motorundan çıkıyor zaten. Unity unigine unreal engine. En iyi fizik motorları bunlarda şuan. İndir source 2 yi hair strands yap bakalım. Yapabilecek misin ?

Geri
Yukarı