Sürprizbozan Cyberpunk 2077 2.0'da şimdiye kadar gördüğüm hatalar

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Oyun nerdeyse %100 olarak bitti dostlarım. DLC'ye henüz geçmedim. Özetlemek gerekirse hataları şuan grafikle alakalı videodakiler harici sadece yağmurda gördüm. River'la konuşurken gözüm yağmur damlalarına çarptı. Yerdekiler bildiğiniz 12 FPS gibi. Piksel piksel olması da cabası. Haricinde yapay zeka hatasına denk geldim ve sadece bende değil Enis abide de olduğunu gördüm. 4 kez aynı yerden başlattım ve River daire çizip duruyordu sürekli. Kendim gittim bende. Ama deneyimimi etkilemediğini söyleyebilirim. Oyunu bitirince bir inceleme yapmakta istiyorum.

DLSS Kalite ve RT Açık ama aydınlatmanın kapalı olduğunu belirteyim.
Hocam ben ilk kez oynayacağım oyunu da bu Phantom DLC'nin ana oyuna etkisi var mı yoksa tamamen bağımsız mı? Söylemek istediğim DLC'ye sahip olmamız ana oyunda item skill vs etkiliyor mu?

Hocam ben ilk kez oynayacağım oyunu da bu Phantom DLC'nin ana oyuna etkisi var mı yoksa tamamen bağımsız mı? Söylemek istediğim DLC'ye sahip olmamız ana oyunda item skill vs etkiliyor mu?
Ekstradan Relic isimli bir yetenek ağacı açıyor. Başka etkisi yok oynayışa.

DLC'yi oynamadım ama oyunun yeni güncellemesini oynadım. Oyun dosyalarında veya donanımında bir problem varmış gibi geliyor ya. Bir de iki farklı cihazla oynadım ve denedim oyunu. RTX 3080 + R5 3600'lü masaüstü bilgisayar ve HP Victus 16 4060 laptop. İkisinde de sendeki problemlerle karşılaşmadım. Ben daha ilginç bir bug buldum gerçi.
1696202118547.png

1696202160168.png

Bende gördüm onu. Yolda ara sıra patlamış arabalar spawnlanıyordu.

Yeni bir hata daha oluştu. Oynanışla alakalı bu sefer. Ekranda gördüğünüz üzere sınırı nasıl olduğunu bilmediğim şekilde aşmış implant derecesi. Herhangi bir yükseltme yapamıyorum yaptığım an o implant çıkıyor ve sınırda olduğu için de takamıyorum. Ekran kartımla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Vücudu ben sansürledim bu arada. Sorun oluştu diyordu.
x.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı