Cyberpunk 2077 alınır mı?

furkanharrower

Hectopat
Tam olarak konusu nedir Cyberpunk'ın?
Bildiğim kadarıyla 3 farklı karakter var. Oyuna başlarken birini seçiyoruz. Bunların hangisini seçersek seçelim aynı hikayeyi mi oynuyoruz? Yoksa 3 farklı karakter 3 farklı hikaye mi var? Oyunu satın alınır mı? Bu oyundan kimler zevk alır. Örneğin bu oyunu sevdiysen Cyberpunk'u da seversin dediğiniz oyun var mı? Yani kısacası oyun hakkında genel bir bilgilendirme yapabilir misiniz? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla 3 farklı karakter var. Oyuna başlarken birini seçiyoruz. Bunların hangisini seçersek seçelim aynı hikayeyi mi oynuyoruz? Yoksa 3 farklı karakter 3 farklı hikaye mi var? Oyunu satın alınır mı? Bu oyundan kimler zevk alır. Örneğin bu oyunu sevdiysen Cyberpunk'u da seversin dediğiniz oyun var mı? Yani kısacası oyun hakkında genel bir bilgilendirme yapabilir misiniz? Teşekkür ederim.
Hocam yanlış bilmiyorsam karakterinizi kendiniz dış görünüşü vs. siz oluşturuyorsunuz sonrasında size 3 farklı hikaye başlangıcı sunuyor bir seçim yapıp oyuna başlıyorsunuz.

Ben genelde hiçbir oyunu ön sipariş ile almadım. Bunda da aynı şekilde. Ha alınır mı derseniz kalite olarak CDPR'in belirli bir seviyenin altında çıkarmayacağını düşünüyorum. Ancak ben garantici olduğum için yine beklemeyi seçtim.

Ben almazdım. Ama zevk işi beğenebilirsin.

Oyun gayet güzel alınabilir ancak ben çevrimiçi iddialı bir özelliği olmazsa almayı düşünmüyorum, adamlar korsan koruması koymamış ben 250 TL vereceğim adamın teki tıpatıp aynı şeyi bedavaya oynayacak, oyun çıktıktan 1-2 saat sonra büyük ihtimalle cracklenecek. Videolarını izleyip yetinirim ne korsan oynarım ne de para veririm.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı