Cyberpunk 2077 GTX 1650 Mobile - Testi

Adsız.png

Yok hocam ekran kaydı almıyor alt + Z yapınca da açılmıyor, değişik kaldırıp tekrar kuracağım düzelir büyük ihtimalle.

Alt Z yapınca açılmamasının sebebi işaretlediğim şeyi açmadığından Experience'yi açarak yapabilirsin.

Düşük ile orta ayarlar arasında FPS farkı gerçekten az ve görüntü fark edilecek şekilde güzelleşiyor. Yüksek ayarlar için ise daha güçlü kart şart gibi bu haliyle.

Statik FidelityFX ayarı sayesinde bayağı FPS artırılabiliyor hocam.

Oyun içerisinde bir ayar mı bu? FitGirl hala bitiremedi yoksa indirip başlayacaktım testlere. 😄

Evet hocam oyun içinden. Statik FidelityFX ayarını açıp çözünürlük ölçeğini %80 yaparsanız FPS bayağı artıyor %50'de yapabilirsiniz size kalmış.

Alt Z yapınca açılmamasının sebebi işaretlediğim şeyi açmadığından Experience'yi açarak yapabilirsin.
Silip yükledim oraya dikkat etmemiştim :) büyük ihtimalle ondan dolayıydı.
Low ayarları da denerseniz sevinirim hocam. Bir de çözünürlük ölçeğini %80'de iken dener misiniz?
Hocam bunun yüklemesi uzun sürecek upload hızım düştü sanırım testleri yazıyorum;

Orta Ayarlar + %50 scale 30-40 çoğunlukla 29-28'e falan düşüyor.
Düşük Ayarlar + %80 scale 35-40 30'un altına düşmüyor.
Düşük Ayarlar + %50 scale çok dalgalı ve ara ara 30'un altına düşüyor.

Bunların çoğunda ekran kartı kullanımı %90-80'in altına iniyor bu yüzden fps dalgalı oluyor orta seviye kart sahipleri için önerim %80 + orta ayarlar olabilir fps hem dalgalı değil hem de 30'un altına çok düşmüyor.

Son düzenleme:
FitGirl crackli olmuyor mu yahu.

Evet. Oyunda DRM bulunmadığı için aynı şey gerçi. Yalnızca indirme hızı şu sıralar rezalet ortalıkta ondan sebep.

Evet hocam oyun içinden. Statik FidelityFX ayarını açıp çözünürlük ölçeğini %80 yaparsanız FPS bayağı artıyor %50'de yapabilirsiniz size kalmış.

İyi bakalım denerim. Tüm ayarlara bakacağım. Görüntü çamur olmasın, FPS de dibe vurmasın yeterli. İşlemciye çok yükleniyor oyun diyorlar bende Ryzen 1500X olunca o kafama takılıyor (4/8 ve tekli çekirdek gücü olarak 1600 AF'ye yakın sayılır).

Geri
Yukarı