Cyberpunk 2077 ilk yorumlar

Açıkçası 5600 XT'nin RTX 2060'ı geçmesini beklerdim. Canımız AMD canı isterse stabil sürücü çıkarır umarım.

Zaten ilk gün yamasının çıkacağını CD projektin çalışanlarından biri açıkladı Twitter'da ismini unuttum ama görebilirsiniz ufak bir araştırmayla. Ayrıca maksimum 2. gün AMD oyun için sürücü güncellemesi yollar. Valhalla çıktığında AMD 5. günün şafağında inen gandalf gibi 1. günün şafağında güncellemeyi yayınlamıştı direk :)

Fazlasıyla var hatta çok gerçekçi tepkiler fakat ölmüyorlar onu demek istedim. Yoksa ben aksiyon sistemini inanılmaz beğendim. Sesler, silahlar, o silahın namlusunda çıkan duman gittiği yerde bıraktığı iz dahi çalışılmış.

Oyunun kesinlikle standart bir AAA oyun olduğunu düşünmüyorum. Standart bir AAA oyun kategorisine Watch Dogs Legion Assassin's Creed Origins gibi oyunlar da giriyor ve bunlardan binlerce kat iyi olduğunu düşünüyorum. RDR 2'de belki 300 saat vakit harcamışımdır. En fazla hype yapan insanlardan biri olmama rağmen asla RDR 2'den iyi olmasını beklemedim bence RDR 2 97 puan almışken bu oyunun 90 puan alması gayet hak edilir düzeyde. Ne oyunlar var ki Cyberpunk'ın yanına yaklaşamayacak puanları 87-85 arasında. Dolayısıyla 90 bence yeterli ve hakedilmiş puan.

Anladım. Aksiyon ortalamanın üstünde gibi yani. Geriye optimizasyon kaldı.

Anladım. Aksiyon ortalamanın üstünde gibi yani. Geriye optimizasyon kaldı.

Optimizasyon sorunu olacağını düşünmüyorum. Öyle umuyorum daha doğrusu. Herkesin elinde dolaşan o test sonucu inanılmaz saçma. 3060 3080'i falan geçmiş 5600XT ile 3080 hemen hemen aynı sonucu vermiş bana kesinlikle inandırıcı gelmiyor. Şahsen ben RX 580 ile çoğu ayar Ultra'da gölge falan mediumda bazı ağır ayarlar mediumda kaliteli bir grafik kalitesinde rahatsız etmeden oynayabileceğimi düşünüyorum.

Optimizasyon sorunu olacağını düşünmüyorum. Öyle umuyorum daha doğrusu. Herkesin elinde dolaşan o test sonucu inanılmaz saçma. 3060 3080'i falan geçmiş 5600XT ile 3080 hemen hemen aynı sonucu vermiş bana kesinlikle inandırıcı gelmiyor. Şahsen ben RX 580 ile çoğu ayar Ultra'da gölge falan mediumda bazı ağır ayarlar mediumda kaliteli bir grafik kalitesinde rahatsız etmeden oynayabileceğimi düşünüyorum.

Bende 1650 ile kara kara düşünmeye gidiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı