Cyberpunk 2077 oynayış tecrübem ve yorumum

Kendi laptopumda DLSS ayarını açtığım zaman garip bir şekilde ekran kartı kullanımı düşüyor. Sanki FPS 60'ı geçmek istemiyor gibi. V-Sync kapalı.

Oyunda çok ilginç bir bug var oyunu 2 saatten fazla oynadıktan sonra otomatik olarak FPS 60'a sabitleniyor ve hiçbir şekilde çıkmıyor bunu ya DLSS yapıyor ya da oyunun bir bugu düzeltmek için oyuna gir çık yapmak gerekiyor.

Oyunda çok ilginç bir bug var oyunu 2 saatten fazla oynadıktan sonra otomatik olarak FPS 60'a sabitleniyor ve hiçbir şekilde çıkmıyor bunu ya DLSS yapıyor ya da oyunun bir bugu düzeltmek için oyuna gir çık yapmak gerekiyor.
Siz en azından iyi bir FPS alıyorsunuz. Ben ayarı değiştirsem bile FPS 55-60 arası kalıyor hep. Düzelir umarım :D.

Bence çözemeyecekler çünkü CD projekt Rockstar kadar büyük ve tecrübeli bir firma değil ama abisinin taklidini yapmaya çalışıyor. Rockstar tek bir oyunla gelmedi bu noktaya adamların deneyimi çok fazla ve bu hayatta en değerli şeylerden biri deneyimdir.

Daha bugün bu sorunları düzelteceklerine dair ve konsoculardan özür dilediklerine dair ir duyuru yayınladılar. Witcher 3'ü düzeltmişlerdi. Bunu da düzelteceklerine eminim.

Daha bugün bu sorunları düzelteceklerine dair ve konsoculardan özür dilediklerine dair duyuru yayınladılar. Witcher 3'ü düzeltmişlerdi. Bunu da düzelteceklerine eminim.
Konsolda düzeltecekler ve genel bug düzeltmesi yapacaklar optimizasyonla ilgili bir şey denmedi ki bu saatten sonra düzeleceğini sanmıyorum. 1080 Ti'ı olan adam orta ayarlarda oynayamıyor oyunu. Ayrıca ben konsolda oynamıyorum ve özür dilemeleri umurumda değil çözüm üretsinler.

Yeni konular

Geri
Yukarı