Cyberpunk 2077 Virüs korumasız olarak mı çıkacak?

halilbey33

Hectopat
Arkadaşlar kesinlikle korsana karşı bir hayranlığım vs. Yok fakat merak ettiğim bir konu var.
Cyberpunk 2077 oyununa crack watch sitesinde baktığımda drm kısmında "NO DRM" yazıyor. Acaba oyun çıkmadığı için belli değil mi henüz crack korumasının hangisini kullandığı ya da crack korumasız olarak mı çıkacak?

Son düzenleme:
Virüs koruması dediğiniz şey sanırım korsanı önleyecekler mi diye soruyorsunuz. Benim tahminim çok üstüne düşmeyecekler çünkü oyun orijinal olmadığı takdirde sağlıklı çalışacak bir oyun değil. Ayrıca CDPR öyle bir firmadır ki korsan bitirenler kenarda dursun diye oyunun orijinalini de satın alırlar. Şahsen benim para vermeye acımadığım tek oyun firması.

Evet yanlış yazmışım crack koruması olacaktı neden virüs yazmışım ki 🤔

CDPR, DRM'den nefret eden bir firma bilmiyor muydun? Bünyesindeki developerlar dahi korsancılara yardım ediyordu bir ara. 😄 "FCK DRM" diye aratabilirsin çok fazla sonuç çıkar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CDPR, DRM'den nefret eden bir firma bilmiyor muydun? Bünyesindeki developerlar dahi korsancılara yardım ediyordu bir ara. 😄 "FCK DRM" diye aratabilirsin çok fazla sonuç çıkar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Büyüksün CDPR. Yaşadık vallahi.

Yeni konular

Geri
Yukarı