Din Kategorisi olmalı mı?

Acilmali mi?

• Oy verenlerin toplamı
    127
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Din ile teknoloji işleri birbirinden ayrı olmalı.😂
"Her ne kadar teknoloji forumu olsa da teknolojiyle alakali olmayan bircok kategorisi var ve bu, bir forumdan sadece teknolojiyle alakali degil de bircok konu hakkinda bilgi sahibi olabilmemizi sagliyor. Bu da guzel bir sey.

Forumun ilk amaci teknoloji uzerine birbirimize yardim edip bilgi sahibi olabilmek. Herhangi birisinin buraya gelisindeki ilk amaci dinler hakkinda bilgi sahibi olmak olamaz zaten.'

Su mesajimi okuyup oyle yorumlasaniz keske.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Her ne kadar teknoloji forumu olsa da teknolojiyle alakali olmayan bircok kategorisi var ve bu, bir forumdan sadece teknolojiyle alakali degil de bircok konu hakkinda bilgi sahibi olabilmemizi sagliyor. Bu da guzel bir sey.

Forumun ilk amaci teknoloji uzerine birbirimize yardim edip bilgi sahibi olabilmek. Herhangi birisinin buraya gelisindeki ilk amaci dinler hakkinda bilgi sahibi olmak olamaz zaten.'

Su mesajimi okuyup oyle yorumlasaniz keske.
İroniydi hocam, din ile devlet işlerini ayırmak gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer insanlar saygılı bir şekilde tartışabilecekse açılmasında bir problem yok, ama konu dışı ve felsefe gibi konularda da bu muhabbetler dönebiliyor. Yönetim gerekli görür mü bilmem.

7/24 maruz kaldığımız yetmiyormuş gibi bi' de burada da mı görelim? Aman aman. Din konuşmak isteyen ibadethanesine gitsin.

Felsefedeki din konuları yasaklanmalı, çok saçma. Tanrı var mı diye konu açılır mı ya? Başka bir konu 300 mesaj almasına rağmen aynı konuyu açıyorlar hala.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı