Dizel 5.3TL'ye Çıktı; Tepkisiz Kalmayın!

Zaten ben 50 liralık alıyorum.

30725038_1648954175203098_5433621359534468992_n.jpg

5.60 kuruşa çıkmış bulunuyor mazot. Benzin fiyatları ise 6.10 kuruşu gördü dün gece.
Emeği geçen herkesin Allah belasını versin. Depo dolmuyor resmen. 50TL'lik mazot alıyorsun 2 gün yetmiyor. Taksiye binmekten farkı kalmadı bu işin, satalım komple arabaları; Bu gidişle olacak olan o.

Tepki verme eşiği çoktan geçti. En ufak tepkide içeri alırlar. Filmin sonuna kadar izleyeceksin. Ancak salondan kaçarsan kurtuluş var.
Onun yerine oynatılan filmi değiştirmeyi zorlamalıyız, bunun için çabalamalıyız. Gitmesi gereken biz değiliz gitmesi gereken bize bunları düşündürtenler. Tarih elbet bu günleri de yazacak.

Benim kendi fikrim genç nesil atılım yapmazsa ortada geçmişimizin bile kalmayacağı. Yani Türk'üz deriz elbet ama hangi şartlar altında kim bilir. Bu zamana kadar o kadar akıllı insan varken biri bile döndürememiş gemiyi. Ama sorun her zamanki gibi tembellikte, çalışmamakta. Bir çok şey var aslında söylenecek. Ama çok üzücü bir durum hani keşke her şey benim senin elinde olsa da kurtarsak bu gemiyi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı