Dökün içinizi

@Sir Lewis Asıl amacım 9 sınıf iyi bitirip temeli halletmek yoksa ortalama 80 üstü güzel bir puanım var.
OBP olarak iyi bitirdim yılı.

5 tane ders yarım, yayma metodu ile günde 1 saat 2 saat 30 dakika öyle yavaş ama adam gibi bitreceğim.

İsrail'i fethetmek istiyor devlete vatana hayırlı bir insan olmak istiyorum ama olamıyorum.

İsraili yok etmek sorunu çözmez.

Hayırlı bir vatan evladı olacaksan oku veya meslek öğren ülkene hizmet et.
Hayırlı bir insan olmak zor değil hedeflerini büyütme.

Kısa vadeli hedefler koy, uzun vadeli hayaller kur.

1 ay kadar sonraki TYT sınavıma ve 2-3 ay sonraki yetenek sınavlarıma verimli bir şekilde hazırlanabilmeyi çok isterdim, özellikle resim kursuma devam edebilmeyi çok isterdim. İkinci olarak en sevdiğim kafeye gidip en sevdiğim sandviçten yemeyi isterdim ama pandemi işte.
Şimdi, hemen elde etmek isteyebileceğim şey ise önümdeki 4 ay içerisinde hayatımda olup bitecek her şeyi öğrenmek.
Gelecek için ise tek beklentim geçim derdim olmayacak kadar para kazanarak sevdiğim işi yapabilmek.

Ailem hep bana yalan söyledi, hep kandırdı ve buna devam ediyorlar. Ulan hiç mi Allah korkunuz yok 21 senede kaç kere sizi kandırdım, yalan söyledim, arkanızdan iş çevirdim. Ulan Dünya'nın en güçlü insanı olacakken şu halime bak bir hedefim bile yok be ! 3 yıldır hayal kuramıyorum hayal, geleceğim hakkında en ufak bir fikrim yok. YAZIKLAR OLSUN böyle kadere !

Şu an tek derdim yine sınıfta kalacak gibi görünüyor olmam. Özelde okuyorum, babama olacağım yükü dert ediyorum yoksa alışkınım sınıfta kalmaya. Bir şeyle elbette bağlantılıdır ama eğitim hayatım sürekli böyle dalgalı, istikrarsız. İçimden ders çalışmak hiç gelmiyor, odaklanamıyorum bazı dönemler. Bir iki hafta veya ay olsa dert etmem bu dönemleri de 1,5 yıl falan sürüyor. Psikolojik rahatsızlıklarım da var, çok yüksek ihtimal onunla bağlantılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı