Donanım Arşivi hakkında düşünceleriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence böyle konular açıp ortalığı ateşe vermeyin. Herkes kendi yaptığı işten ekmek kazanıyor.

Şu adam kadar haklı biri var mı ya? Herkes kendi yaptığının karşılığını alır kimsenin ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez. Ortalığı kızıştırmak için böyle konular açmayın beğeniyorsan izlersin beğenmiyorsan izlemezsin. Biter konu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sponsorluk alıp küçük çocuklara Çin'de birebir aynısı 50-100TL daha ucuza satılan kulaklığı F/P ve yerli diye tanıtarak o kulaklığın satılmasını sağlamak haram ekmektir.

Güzel, kaliteli işler çıkarttığını düşünüyorum James Donkey, Gamepower gibi markaları önermeseydi daha güzel olurdu çindeki 2. el parçaları toplayayıp tamir edip kendi adını basarak satıyor diye biliyorum Gamepower klavye aldım 1 hafta sonra elimde kaldı o saatten sonra bir daha güvenmiyorum bu tür markalara, ama sistemlerini beğeniyorum. Ne kadar sevse de sevilmese de denildiği gibi konuşmak doğru değil adam parasını YouTube'den çıkartıyor onu kötüleyerek insanları bilgilendiremezsiniz aksine abdullah abinin bunu görüp üzülmesini sağlarsınız. Yukarıda yazdığım gibi marka vererek ya da şunlarını şunlarını beğenmiyorum nedeni de şu olarak yazabilirsiniz donanım arşivini tanımayan insanları önceden bir tedirginlikle, ön yargıyla yaklaşmasına sebep olabiliyor olabilirsiniz. Abdullah abiye belki de James Donkey, Gamepower gibi markalar iyi ürünler gönderiyor o da o yüzden iyi diye tanıtıyor bize kötü ürünler geliyor hiçbir şey bilinmez bu piyasada o yüzden bilmeden konuşmak doğru değil. Daha fazla büyümeden konunun kilitlenmesi bence en iyi sonuç olacak. (Linçlenmem umarım :D)

Şu adam kadar haklı biri var mı ya? Herkes kendi yaptığının karşılığını alır kimsenin ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez. Ortalığı kızıştırmak için böyle konular açmayın beğeniyorsan izlersin beğenmiyorsan izlemezsin. Biter konu.
Ya arkadaş ne kızıştırmasından bahsediyorsun sen? Konunun içeriğine, mesajlarıma bakmadan boş boş konuşuyorsunuz. Ortada gerginlik yokken gelip birbirimize uçmuşuz gibi davranarak ortamı siz geriyorsunuz. Ortalık kızıştırmaktan bahseden sen 1 ay önceki geçmiş gitmiş konuya yazıyorsun. Birini hedeflemediğim sürece istediğim şeyin konusunu açarım, işgüzarlığa gerek yok.

Güzel, kaliteli işler çıkarttığını düşünüyorum James Donkey, Gamepower gibi markaları önermeseydi daha güzel olurdu çindeki 2. el parçaları toplayayıp tamir edip kendi adını basarak satıyor diye biliyorum Gamepower klavye aldım 1 hafta sonra elimde kaldı o saatten sonra bir daha güvenmiyorum bu tür markalara, ama sistemlerini beğeniyorum. Ne kadar sevse de sevilmese de denildiği gibi konuşmak doğru değil adam parasını YouTube'den çıkartıyor onu kötüleyerek insanları bilgilendiremezsiniz aksine abdullah abinin bunu görüp üzülmesini sağlarsınız. Yukarıda yazdığım gibi marka vererek ya da şunlarını şunlarını beğenmiyorum nedeni de şu olarak yazabilirsiniz donanım arşivini tanımayan insanları önceden bir tedirginlikle, ön yargıyla yaklaşmasına sebep olabiliyor olabilirsiniz. Abdullah abiye belki de James Donkey, Gamepower gibi markalar iyi ürünler gönderiyor o da o yüzden iyi diye tanıtıyor bize kötü ürünler geliyor hiçbir şey bilinmez bu piyasada o yüzden bilmeden konuşmak doğru değil. Daha fazla büyümeden konunun kilitlenmesi bence en iyi sonuç olacak. (Linçlenmem umarım :D)
Şu konuda kilitlenecek ne var? Siz yazmasanız buna gerek kalmayacak zaten.

Technopat yöneticileri çıkıp DA'ya kışkırtma yaptırtmadığı sürece veya oranın yöneticileri de bize kışkırtma yaptırmazlar ise iki tarafta birbiri hakkında aklında olan düşüncüleri paylaşıp birbirlerini eleştirebilirler. Böyle bir konu açıldıysa herkes kişisel olarak düşüncelerini beyan edebilir.

Bazı arkadaşlar "Kime ne onun yaptığından?" diyerek tartışmaya bir tepki gösteriyor. Lakin bu tarz konularda olay o kişinin yanlış bir haraket yapması değil, yanlış bir haraket yaparak bilgisi olmayanları yanıltması ve onlara pişman olacağı şeyler yaptırması.

Daha önce milyon kere konuştum Donanım Arşivi hakkında ama şunu da eklemem lazım. Hesaplı, giriş seviye sistemleri bir kenara bırakıyorum da, topladığı üst seviye sistemlerde adam halen daha CS:GO, Fortnite gibi oyunlar test ediyor. Ne bir render performansını değerlendirir, ne doğru düzgün testlerine AAA oyunları ekler. Utanmasa Minecraft test edecek. Ben ne anladım o sistemden o zaman? AAA oyunlarını test etmeyeceksen ne anlamı kalıyor o sistemin performans testleri? Uyuz olduğum noktalardan biri bu. Topladıysan adam akıllı geniş kapsamlı test yapman gerekiyor. Varsa herhangi bir sıkıntı veya darboğaz onu da göstermen gerekiyor. Söylediği şeyler; mükemmel, efsane, 300 FPS alıyoruz vb. Ama malum kitle 10-13 yaş arası olduğu için umursamıyor, bunları bu söyledikleriyle kandırıyor. Kısacası izlenme ve abone kasma derdinde arkadaş.

Technopat yöneticileri çıkıp DA'ya kışkırtma yaptırtmadığı sürece veya oranın yöneticileri de bize kışkırtma yaptırmazlar ise iki tarafta birbiri hakkında aklında olan düşüncüleri paylaşıp birbirlerini eleştirebilirler. Böyle bir konu açıldıysa herkes kişisel olarak düşüncelerini beyan edebilir.
Sonunda mantık içeren bir yorum.

Burası işini biraz daha profesyonel yapıyor ama önerim Technopat Sosyal kısmında bunları paylaşıp ortalığı kızıştırmanın manası yok. Recep abi ve Ali abi de kendi işleri ile aynı işi yapan insanların burada şikayet edilir gibi olmasını istemez. Papazda olacaklarını düşünmüyorum.

@korsanplayer

Şu konu ortalığı ateşe vermek için bir nedense o yangın her türlü çıkar zaten. İnsanları karşı karşıya getirmek umurumda değil. Sadece bilgi alabileceğim bir yer mi, başkalarına önerebilir miyim diye bakarım.
Çok saçma bir yorum olmuş. Technopat'ta bu neden konuşulmasın? Bu işin içinde olan, öneriler ve incelemeler yapan bir kanal hakkında isteğimi sorarım. Hedef gösterme, hakaret falan mı var? Başlıkta, konu içeriğinde senin yorumundaki gibi ad soyad falan da vermediysek hiçbir sorun yoktur.

Bakıyorum birkaç kişi daha herkes işine baksın demiş. Herkes işinde, siz işgüzarlık peşindesiniz.
Ya arkadaş ne kızıştırmasından bahsediyorsun sen? Konunun içeriğine, mesajlarıma bakmadan boş boş konuşuyorsunuz. Ortada gerginlik yokken gelip birbirimize uçmuşuz gibi davranarak ortamı siz geriyorsunuz. Ortalık kızıştırmaktan bahseden sen 1 ay önceki geçmiş gitmiş konuya yazıyorsun. Birini hedeflemediğim sürece istediğim şeyin konusunu açarım, işgüzarlığa gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı