E5200 işlemci boşta %100 kullanım ve 100 derece

Yiğitrrr

Decapat
Daha fazla  
Resimde sıcaklığı var. Boşta yüzde 70, yüzde 99 kullanım oluyor. Windows 7 Ultimate kurulu. Düşürmek için ayar veya herhangi bir şey var mıdır? İşlemci Pentium Dual Core E5200.

Dosya Ekleri

• resim_2022-03-07_112848.png
    resim_2022-03-07_112848.png
    1,6 KB · Görüntüleme: 46
Resimde sıcaklığı var. Boşta yüzde 70, yüzde 99 kullanım oluyor. Windows 7 Ultimate kurulu. Düşürmek için ayar veya herhangi bir şey var mıdır? İşlemci Pentium Dual Core E5200.
Öncelikle merhaba. Görev yöneticisinde çalışan programlarda anormal çalışan bir program var mı kontrolunü sağlar mısınız, bizlere ekran görüntüsü de atabilirsiniz.

@Jobs @shinei hocam sürekli 100'de 100'de çalışmıyor ki birden oluyor duruyor anormal bir programda göremedim zaten Kaspersky ile tam tarama yaptım ayrıntılı tarama hem de PC'ye 2 trojan çıktı sildim ne yapmam lazım.

Bu olay başınıza neyi yaptıktan sonra geldi bir anda mı oldu, kullanımlarınızı takip edin isterseniz bir de güvenli modda tarama yapın.
Ha bu arada Malwarebytes ile de yapın.

Bu olay başınıza neyi yaptıktan sonra geldi bir anda mı oldu, kullanımlarınızı takip edin isterseniz bir de güvenli modda tarama yapın.
Ha bu arada Malwarebytes ile de yapın.

Dostum PC zaten 13 yıllık açılmıyordu bende işlemciyi temizledim diş macunu sürdüm her şeyi yaptım zar zor açıldı sonra fark ettim ki fan çok hızlı dönüyor Afterburner indirip baktım çok yüksek kullanımlar var boşta öyle dikkatimi çekti.

Dostum PC zaten 13 yıllık açılmıyordu bende işlemciyi temizledim diş macunu sürdüm her şeyi yaptım zar zor açıldı sonra fark ettim ki fan çok hızlı dönüyor Afterburner indirip baktım çok yüksek kullanımlar var boşta öyle dikkatimi çekti.
Diş macunu sürmek :) sevdiğim şeylerden. Sanırım deney, test gibi şeylerde kullanacaksınız. Sisteminizi iyice temizleyin bence temiz bir kurulum da istiyordur onu da yapın ha ondan sonra hala devam ediyorsa farklı problemler arayabiliriz. Termal macun almayı unutmayın :) sonra diş macunu çok kuruyor.

@L. P alacağım dostum bugün zaten düzelirse haberdar ederim sizi OC falan yapacağım ekran kartına 13 yıllık PC'de en azından LoL falan açılsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı