Ergenliğe girmemiş bir erkek mastürbasyon yaparsa ne olur?

Ama mastürbasyon yapma, ben doktor değilim her türlü hastalığa çıkabilir sonu, başına ne geleceğini bilemeyiz. Kendini tatmin ettikten sonra boşalmadan bırakmayı deneyebilirsin, ama bu kolay değil. Bu yüzden haftada 1 kere yapabilirsin.
tamam abi ama boyumda sıkıntı olmaz değilmi? 1. sorum birde abi 2. olarak uykunun uzamadaki görevi ne ben 2 3 de uyuyorum tatilden beri 10 ve 2 arasında uyusaydım daha mı uzun olurdum yani eskidende 11 12 gibi uyurdum okul varken şimdi 10 gibi uyusam daha uzun olurum mantık olarak ama sorum şu hep 10 da uyusaydım daha mı uzun olurdum bundan sonra 10 da uyuyacağım yine aynı boyda mı olurum yoksa yani kısalma olurmu protein gibi aynı sorunun uyku hali bundan sonra 10 da uyudum diyelim ama hep 10 da uyusaydım daha mı uzun olurdum yoksa eninde sonunda aynı boyda mı olurdum 2. sorum buydu 3. olarak uykunun uzamadakı faydası ne neye yarıyor

Tamam abi ama boyumda sıkıntı olmaz değil mi? 1. sorum bir de abi 2. olarak uykunun uzamadaki görevi ne ben 2-3 de uyuyorum tatilden beri 10 ve 2 arasında uyusaydım daha mı uzun olurdum yani eskidende 11 12 gibi uyurdum okul varken şimdi 10 gibi uyusam daha uzun olurum mantık olarak ama sorum şu hep 10 da uyusaydım daha mı uzun olurdum bundan sonra 10 da uyuyacağım yine aynı boyda mı olurum yoksa yani kısalma olur mu protein gibi aynı sorunun uyku hali bundan sonra 10 da uyudum diyelim ama hep 10 da uyusaydım daha mı uzun olurdum yoksa eninde sonunda aynı boyda mı olurdum 2. sorum buydu 3. olarak uykunun uzamadakı faydası ne neye yarıyor

Kardeşim boyun 1.10 falan mı? Ne saçma sapan sorular soruyorsun? Tamam en uzun sen olacaksın, 900 metre olacaksın titanosaurus olacaksın.

Ben 1.85'im gece geç yatıyorum, sabah 12 gibi kalkıyorum. Uzamanı değil ama kemik gelişimini etkileyebilir uyku.
yani boyum kısalabilirmi yoksa ayno mi kalir yani protein deki gibi mi olur yani hep düzgün saatlerde uyusaydim daha mi uZun olurdum yoksa eninde sonunda aynı mı abi kusura bakma çok yordum sizi

Geri
Yukarı