Evde yapılabilecek fitness hareketleri

Sadece yulafla olacak iş değil. En az 1 bardak kadar tüketmeniz gerekiyor. Bir bardak yulafta ortalama 80-100 gram yulaf bulunuyor. Suda kaynatıp suyunu süzdükten sonra 2 kaşık yoğurt atıp karıştırın. Yanında da isterseniz kuruyemiş tüketin. Bana göre en yenilebilir hali bu.

Sadece yulafla olacak iş değil. En az 1 bardak kadar tüketmeniz gerekiyor. Bir bardak yulafta ortalama 80-100 gram yulaf bulunuyor. Suda kaynatıp suyunu süzdükten sonra 2 kaşık yoğurt atıp karıştırın. Yanında da isterseniz kuruyemiş tüketin. Bana göre en yenilebilir hali bu.
Hocam yarın fitnessa yazılıyorum, öbür gün de başlarım inşallah. Bugüne kadar denediğim hiçbir şey fayda vermedi, hep kendime son çare fitness derdim sonunda ona da yazılıyorum. Eğer fitness da işe yaramazsa intihar ederim herhalde :D

Hocam yarın fitnessa yazılıyorum, öbür gün de başlarım inşallah. Bugüne kadar denediğim hiçbir şey fayda vermedi, hep kendime son çare fitness derdim sonunda ona da yazılıyorum. Eğer fitness da işe yaramazsa intihar ederim herhalde :D
1 2 Hafta da sonuç bekleme bu spor irade ve sabır sporudur dostum, hayırlı olsun. Eğer beslenmene dikkat edersen 2 Ay içerisinde vücudundaki değişimi görecek ve bu spora bağlanacaksın.
Eve yumurta, tavuk, pilav, yeşillik ve yulaf stokla bol bol lazım olacak. :)

Kilo almak için protein ağırlıklı beslenmen gerekiyor. İnternette çok güzel senin kilona göre hazırlanan beslenme programları var, araştır. Uygula.

Fitness'a gitmek, vücut geliştirmek, kas yapmak, kilo almak, vermek bunların hepsi sabır, program ve düzen isteyen şeylerdir. Rotana ne ölçüde sadık kalırsan, o kadar yol katedersin.

Vücudunda adam akıllı değişimler istiyorsan kilo alman şart. Spordan önce ve sonra 1 ölçek protein tozu kullanman kilo almanı da hızlandıracaktır. Uygulayabilirsin.

Kilo almak için protein ağırlıklı beslenmen gerekiyor. İnternette çok güzel senin kilona göre hazırlanan beslenme programları var, araştır. Uygula.

Fitness'a gitmek, vücut geliştirmek, kas yapmak, kilo almak, vermek bunların hepsi sabır, program ve düzen isteyen şeylerdir. Rotana ne ölçüde sadık kalırsan, o kadar yol katedersin.

Vücudunda adam akıllı değişimler istiyorsan kilo alman şart. Spordan önce ve sonra 1 ölçek protein tozu kullanman kilo almanı da hızlandıracaktır. Uygulayabilirsin.
Spor paramı zor denkleştirdim, bu yüzden ilk 3-4 ay hiçbir şey alamam ama sonrasına Allah kerim.
1 2 Hafta da sonuç bekleme bu spor irade ve sabır sporudur dostum, hayırlı olsun. Eğer beslenmene dikkat edersen 2 Ay içerisinde vücudundaki değişimi görecek ve bu spora bağlanacaksın.
Eve yumurta, tavuk, pilav, yeşillik ve yulaf stokla bol bol lazım olacak. :)
Biliyorum üstad, beslenmek için harcayacağım para spor salonundan çok tutacak 😀 Yulafı yemek çok sıkıntı ya sanki ağaç dalı yiyorsun tad yok tuz yok.

Kesinlikle yanlış bir cevap. Protein alımı zaten zirvede olmalı fakat kilo alımında proteinden önce en önemli olan şey karbonhidrattır. Protein alımı metabolizmayı hızlandıracaktır. Ve protein aldığından kas yapacaktır ve bu şekilde dolaylı yoldan kilo alımı olacaktır fakat bu yavaş olacaktır. Aldığı kalorinin en az 300 kalori fazlasına çıkmazsa karbonhidrat da bir işe yaramayacaktır. Protein tozu da alakasız olmuş açıkçası. Protein tozu alacak paran varsa et alıp yemek daha mantıklı (y)

Bu sporu 3 yıldır yapmaktayım. Bir kişi günlük protein miktarını karşılayacak parası ve zamanı varsa protein tozu yerine et alıp yemesi daha mantıklıdır. Bir insana tavsiye vermeden önce bilgilerinizi gözden geçirin, yanlış yönlendirmeyin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı