Evden kaçınca yakalanmamak için ne yapılmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence karışmalılar yoksa görgü kurallarını bilmeyen bir barzo olursun. Benim kardeşiminde el yıkama sifon çekme şeyleri yok bende ona karışıyorum diye hayatıma karışamassın diyor. :d

Kaçıp nereye gideceksin? Hali hazırda gelirin var mı. Dışarısını görünce o ailene koşarak geri dönmeyesin sonra yaşın 15 olarak gözüküyor. Kaçtım dersen de telefonunun konumunu kapat bari.
Siz yaşımı nasıl görebiliyor sunuz? Profil'im ve yaşım gizli? Nasıl görüyor sunuz?

Yemeği nasıl yediğime karışıyorlar, bana inat 100 GB kotalı bittiğinde sap gibi kaldımığız internet aldı. İsterseniz sayayım daha. Bu söylediğim s*lak lafları sadece emmim için geçerli değil :)
Dostum kendin diyorsun ki bana 100 GB kotalı internet aldı. Sonuçta almış değil mi? Sana devamlı olarak laf yetiştiren bir babaya sahipsen çok da sorun etme. Kenarda köşede para biriktir, işini eline al sonrasında okuyorsan özel yurt gibi şeyler düşünebilirsin. Bana çok büyütüyorsun gibi geliyor.

Ergenliğini atlatmaya çalış ve saçma hareketlere kalkışma. 18 yaşına erişmediğin sürece evinden ayrılman mümkün değil, ayrılsan bile yaşayabileceğinden emin değilim.

Siz yaşımı nasıl görebiliyor sunuz? Profil'im ve yaşım gizli? Nasıl görüyor sunuz?
Profilini gizleyemiyorsan evden de kaçamazsın sen bırak bu işleri🤣 Tıkladığımız zaman görebiliyoruz. Bak sana neden mantıklı olmadığını anlatalım. Bir işin yok, kalacak bi' yerin yok, sokakta çevren yok. Öyle kafama göre kaçayım Allah rızkımı verir kafasındaysan şimdiden kolay gelsin.

Son düzenleme:
Hocam bitince sap gibi kalıyoruz. @Tisy hocam hala inanmıyorum. Siz benim yaşımı nereden biliyor sunuz? Profil'im gizli. Hala şaşırıyorum.
Screenshot_2019-11-23-19-01-24.png

Profilini gizleyemiyorsan evden de kaçamazsın sen bırak bu işleri🤣 Tıkladığımız zaman görebiliyoruz. Bak sana neden mantıklı olmadığını anlatalım. Bir işin yok, kalacak bi' yerin yok, sokakta çevren yok. Öyle kafama göre kaçayım Allah rıskımı verir kafasındaysan şimdiden kolay gelsin.
Nasıl ya? Bütün ayarlar kapalı. Hatta foto atıyorum.

dsfdsfsdf.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bitince sap gibi kalıyoruz. @Tisy hocam hala inanmıyorum. Siz benim yaşımı nereden biliyor sunuz? Profil'im gizli. Hala şaşırıyorum.
Sana internet ve doğal olarak bunu kullanacağın bir PC veya telefon alınmış. Anne ve baba ayrı diyorsanız yerine üvey ebeveyn geldiyse ve bunu çekemiyorsanız rahat ettiğiniz kişinin yanına gidin. Bu babanız, anneniz, anneanne, babaanne, amca olabilir. İnanın bana amcanızın yanınıza gittiğinizde dahi bir kaç gün sonra daha ağır laflar işiteceksiniz. Bu amcanız için geçerliydi. Başkasının yanında nasıl olacağını sen düşün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı