Forumda neden hesap satılıyor?

Oynayabileceğin tonla ücretsiz oyun var ayrıca alırsanız alın aman umurumda değil. Bana göre korsan yanlış size göre doğru ne yapabilirim? Sadece şunu söylüyorum yaptığınız emek hırsızlığı.
''ShutUpYiğit.''

Ben, O, bu, şu gibi oyunu parasıyla alanların ve firmanın hakkına giriyorsunuz. E o zaman hırsızlık yapılsın biz savunalım bize ne değil mi? Bizim evimiz soyulmamış.

Hırsızlık mı?

Adam oyunun gerçeğini zaten alamayacak ki, ayrıca sınırsız olan içeriğin nasıl bir hırsızlığı olabilir, saçmalamayın lütfen.

Şöyle 2-3 insanı takmayın. Böyle çok konu gördüm. Hepsi boş duyar kasıyor. Yazdıkları şey su "Paran yoksa oynama." Sanane sana mi soracağız ? Ben elimdeki sistemi 1 yil önce dizdim. Ailemden istedim laptobumu sattim aldım. Ben şimdi birde ailemden her oyun için 200-300 TL istersem ne olur ? Derler ki sen de yeter artik yani. Habire 200-400 arasi hep oyun parası. 10-15 saat oynayacağım oyuna 250-300 TL dökmem. Kimse bana burada boş duyar yapmasın. Boş duyar yapan kişiler hiç crack kullanmiyor ya zaten. Hepiniz aynısınız işte. Sorsan Windows cracktir, Winrar cracktir. Adobe gibi program sorsan cracktir. Burada gelmiş boş duyar yapıyor. Paran yoksa oynama diyor. Sanane ? Ben bu PC'yi almışım sana mi soracam ne yapacağımı ? İsterse emek hırsızlığı olsun banane. Ekonomi çok iyi de sanki biz bir kötüyüz.

Oynayabileceğin tonla ücretsiz oyun var ayrıca alırsanız alın aman umurumda değil. Bana göre korsan yanlış size göre doğru ne yapabilirim? Sadece şunu söylüyorum yaptığınız emek hırsızlığı.
Oyunları sadece ''Online'' oyunlardan ibaret mi sanıyorsunuz acaba? Nerde hikayesi düzgün tonla ücretsiz oyun?

Geri
Yukarı