Forumun çok monotonlaştığını düşünüyorum

Gereksiz olduğunu düşündüğü konulardan şikayetçi olanlar için birkaç öneri:

Kategori önerileri çoğaltılabilir tabii.

Sanki Sosyal'de hiç başka konu yokmuş gibi... Benim de Sosyal'deki her konu hoşuma gitmiyor, hoşuma gitmek zorunda da değil. Peki ben ne yapıyorum, hoşuma gitmeyen konuları görmezden geliyorum. Benim hoşuma gitmeyen konulara da başka üyeler yazıyor.

Olay bu kadar basit.

Pandemi öncesi sosyal çok daha iyiydi, bu kısma sonuna kadar katılıyorum. Onun dışındakiler hep bahane.

Buraya bu mesajı yazmanızdan sonra raporlayıp raporlamadığınıza baktım ancak herhangi bir rapor göremedim. Raporlarsanız düzeltilir ki düzeltildi. Bizler de insanız, gözümüzden kaçabiliyor bazen.

Hiç kimse kusursuz değildir, moderatörler hariç...

Eğer birazcık vefanız varsa şu konuyu kilitlemeyin ki yeni gelen üyeler gerçekleri görsün, duysun, okusun.

Eğer birazcık vefanız varsa şu konuyu kilitlemeyin ki yeni gelen üyeler gerçekleri görsün, duysun, okusun.
Gerçekleri gizleyen yok zaten. Ayrıca konuyu kilitleyip kilitlememe kararı yetkililerdedir ve bu kararın da vefayla hiçbir alakası yoktur. Konunun kilitlenmesi gerekiyorsa kilitlenir, gerekmiyorsa kilitlenmez.

Büyük ihtimalle sabah konu kilitlenir (belki silinir) ve hiçbir şey olmamış gibi davranmaya devam ederler.
Saat 12:01 oldu. :)

Ciddi mi bu? Emin misin kanka :D Sen yenisin buralarda sanırım.
Ne o, istatistiklerle hava atma yarışına mı gireceğiz? Yeniyim veya eskiyim, ne fark eder?

Evet ciddi. Bizi robot zannedip en ufak hatamızda gereksiz yere, art niyetle eleştiren tonla üye var.

Son düzenleme:
Ne o, istatistiklerle hava atma yarışına mı gireceğiz?

Evet ciddi. Bizi robot zannedip en ufak hatamızda gereksiz yere eleştiren tonla üye var.

Eleştiri kötü bir şey değil ama ego fazla kötü bir şey.

Eleştirmek için eleştirmek de var.

Yani? İnsan eleştirmek istiyorsa eleştirir. Sen de ona göre kendine çekidüzen verir ya da umursamazsın.

Evet yeni bir tane daha hayalinizdeki araba konusu açıldı. Hayalinizdeki araba, masaüstü fotolarınız, kaç yaşındasınız vs. ne yapacaksınız anlamıyorum ki bunları. Ne işinize yarıyor sırf konu olsun diye açılıyor ama bir manası yok. Hadi bir olsun tamam konuştuk bitti ama aynı konuyu bilmem kaç kere açıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı