Gateron Kırmızı vs Mavi vs Kahverengi vs Yeşil vs Sarı Switch

Hocam sesleri bunun gibi mi ya da yakın mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Blue daha sesli. Red ise daha ince bir sese sahip. Yine de bu video da baya benzer.

Blue daha sesli. Red ise daha ince bir sese sahip. Yine de bu video da bayağı benzer.

Hocam bu videodaki ile ses yüksekliği aynı mıdır mavi Switch'in? Ses testi 5:16
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Çok yordum kusura bakmayın. Normalde beğenmezsem iade ederim ama hiç uğraşmak istemiyorum bir daha gelmesini beklememek için çok soru soruyorum hocam.

Hocam bu videodaki ile ses yüksekliği aynı mıdır mavi Switch'in? Ses testi 5:16
Çok yordum kusura bakmayın. Normalde beğenmezsem iade ederim ama hiç uğraşmak istemiyorum bir daha gelmesini beklememek için çok soru soruyorum hocam.
Evet hocam neredeyse aynı sese sahip. Hiç sıkıntı yok da indirimi kaçıracaksınız bu gidişle 😁

Hocam indirim kaçıracağım gibi para ayarlamadım daha. Eğer kaçırırsam yakın zamanda indirim geri gelemezse bunu alırım hocam:
Bitişine 9 gün var diyor ama stokları biterse günün anlamı kalmıyor. Red switch'te öyle olmuştu. Yellow vs. biter mi emin değilim ama blue bitebilir belki.

Hocam karar verdim kırmızı Switch alacağım. Evdekiler değil de ben rahatsız olurum hocam sesten eğer alırsam. O yüzden red alacağım. Hocam bir de red sesi bir süre sonra kötü gelmeye başlıyor mu? Sıkıcı yani. Daraltır mı insanı?

Hocam karar verdim kırmızı Switch alacağım. Evdekiler değil de ben rahatsız olurum hocam sesten eğer alırsam. O yüzden red alacağım. Hocam bir de red sesi bir süre sonra kötü gelmeye başlıyor mu? Sıkıcı yani. Daraltır mı insanı?

Hocam red Switch'in sizi sıkacağını hiç düşünmüyorum ben, ancak çok uzun süre kullanırsanız sesi artık boğabilir sizi, Blue Switch'de yaşadım. Red Switch'de böyle bir şey olmadı ancak kullanma sürem daha kısaydı.

Hocam red Switch'in sizi sıkacağını hiç düşünmüyorum ben, ancak çok uzun süre kullanırsanız sesi artık boğabilir sizi, Blue Switch'de yaşadım. Red Switch'de böyle bir şey olmadı ancak kullanma sürem daha kısaydı.

Hocam çünkü ben geceleri aktif oynuyorum. Şu anki klavyem çok ses çıkarıyor ben rahatsız oluyor sesindne. Mavide herhalde camdan fırlatırım klavyeyi o yüzden kırmızı alacağım. Peki sesi buna benziyor mu? Her videoda farklı ses çıkıyor da ondan soruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı