Göbek nasıl eritilir?

Çok teşekkürler hepinize. Haftanın 4-5 günü gideceğim. 3 gün gidince sanki tam güçlenicem ama güçlenemiyorum gibi oluyor. Öyle hissediyorum sanki.
İstersen 4-5 günde gidebilirsin ama sana yazdığım programı 5 gün uygulayamazsın, yapamazsın. Bu programın hakkını verirsen hem güçlenip hemde estetik görünebilirsin ama tercih senin.

İstersen 4-5 günde gidebilirsin ama sana yazdığım programı 5 gün uygulayamazsın, yapamazsın. Bu programın hakkını verirsen hem güçlenip hemde estetik görünebilirsin ama tercih senin.
4 gün bence yeterli. Bu programı uygulayacağım. Merakımdan soruyorum. Bu gönderdiğim program ne kadar süreli yeterli olur ? Mesela senin dediğini beceremezsem,benim gönderdiğim programı yapsam. Kaç gün yeterli olur? Merakımdan soruyorum

4 gün bence yeterli. Bu programı uygulayacağım. Merakımdan soruyorum. Bu gönderdiğim program ne kadar süreli yeterli olur ? Mesela senin dediğini beceremezsem,benim gönderdiğim programı yapsam. Kaç gün yeterli olur? Merakımdan soruyorum
4 gün yapacaksan vücudun ön-arka kasları diye ayırmak daha mantıklı olacaktır. Gönderdiğin program çok verimsiz ve asla yeterli olmaz onunla güçlenip estetik görünemezsin. Beceremeyeceğini düşünüyorsan sevdiğin hareketlerle değiştir mesela hack squat yoktur salonunda tahminimce squat yapmak da istemezsin ve leg press yapabilirsin.

4 gün yapacaksan vücudun ön-arka kasları diye ayırmak daha mantıklı olacaktır. Gönderdiğin program çok verimsiz ve asla yeterli olmaz onunla güçlenip estetik görünemezsin. Beceremeyeceğini düşünüyorsan sevdiğin hareketlerle değiştir mesela hack squat yoktur salonunda tahminimce squat yapmak da istemezsin ve leg press yapabilirsin.
Dediğim gibi deneyeceğim. Gönderdiğim programı mı 4 gün yapıcam ? Hiçbir şey yapamazsam.
Kanka göbek eritmeyi bilmem ama eğer kilo vermek istiyorsan yürüyüş yap. Ben haftada 1 gün yürüyerek 2 kilo vermiştim. Tabi yine kilolu ve göbekliyim orası ayrı mesele :D
41 kilo verdim kanka ya :D Yeter valla,bıktım kilo davasından :D

Dediğim gibi deneyeceğim. Gönderdiğim programı mı 4 gün yapıcam ? Hiçbir şey yapamazsam.

41 kilo verdim kanka ya :D Yeter valla,bıktım kilo davasından :D
Dene bakalım. O kağıttaki programı kafandan sil at onu unut. Gönderdiğim programı şöyle yapabilirsin:
Pazartesi idman, salı off, çarşamba idman, perşembe off, cuma idman, cumartesi off, pazar idman, pazartesi off, salı idman... Bunları takip etmen gerekiyor ama. Her antrenman sonrası koşu bandında 15-20 dakika 4.5 hızında yürüyüş yaparsın, off günleri sadece kardio yapmak içinde gidebilirsin.

Dene bakalım. O kağıttaki programı kafandan sil at onu unut. Gönderdiğim programı şöyle yapabilirsin:
Pazartesi idman, salı off, çarşamba idman, perşembe off, cuma idman, cumartesi off, pazar idman, pazartesi off, salı idman... Bunları takip etmen gerekiyor ama
Tamamdır. Günlerini ayarlayacağım. Çünkü çalışıyorum bide pazar salon kapalı. Senin dediklerini yapacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı