Göbek nasıl eritilir?

Günlük alman kalori miktarı : 2430 kaloridir. Yapmamız gereken yağ yakarken kas kütlesi artırmak. Bunu nasıl yapacağız? Hemen açıklayayım : Günlük 2030 kalori alarak başlayalım, 120-130GR protein al. Bitkisel protein ağırlıklı besleniyorsan 140-150 arası alabilirsin. 66GR sağlıklı yağ al, örneğin fıstık ezmesi, tereyağı, zeytinyağı, avukado... Kalorinin geri kalan kısmını da temiz karbonhidratlardan al mesela pirinç, makarna, yulaf, bulgur, mercimek. Yeşil mercimek iyi bir tercih olur hem protein hem karbonhidrat olduğu için kalorilerini onunla tamamlayabilirsin. Bu süreçte istediğin vücuda ulaşana kadar ben yerinde olsaydım cheat yapmazdım. Antrenman programını konuşalım şimdi. 😇

Adamı illa bir yerlere götüreceksin yani 😂
2430 kaloriyi bana 3 öğüne bölebilir misin? Ben o mantığı çözemiyorum ya. Et ağırlıklı besleniyorum. PT program,emeğin için teşekkür ederimm

2430 kaloriyi bana 3 öğüne bölebilir misin? Ben o mantığı çözemiyorum ya. Et ağırlıklı besleniyorum. PT program,emeğin için teşekkür ederimm
2030 kalori alman gerekiyor. O mantığı çözmek için FatSecret uygulamasını kullanabilirsin o bütün hesabı oradan yapıyor zaten. Antrenman programının görselini atma şansın var mı? Rica ederim :)

2030 kalori alman gerekiyor. O mantığı çözmek için FatSecret uygulamasını kullanabilirsin o bütün hesabı oradan yapıyor zaten. Antrenman programının görselini atma şansın var mı? Rica ederim :)
Tabi teşekkürler. Bu program beni baya geliştirdi açıkcası. Görüntü olarak.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-08-29 at 21.49.00.jpeg
    WhatsApp Image 2023-08-29 at 21.49.00.jpeg
    56,1 KB · Görüntüleme: 18
  • WhatsApp Image 2023-08-29 at 21.49.02.jpeg
    WhatsApp Image 2023-08-29 at 21.49.02.jpeg
    38,6 KB · Görüntüleme: 25
Kanka ben pendikte oturuyorum. Kartal dediğin üflesem oradayım :D

Boy 1.71 kilo 66.70 / yağ oranı %16-17 idi en son.

Boy 1.71 kilo 66.70 / yağ oranı %16-17 idi en son.

Boy kilo oranın tam göbek neyin göbeği? Salona gidiyorsan bol bol mekik çek, alt karın üst karın, oblikler vs. hareketlerin hepsini internet üzerinden bulabilirsin.

1 Senedir ağırlık çalışıyorsun koşu bandına biniyorsun sende şuan karın kası felan olması gerekmiyor mu ben mi yanlış biliyorum.
1 sene verimsiz geçmiş ise olmaması çok normal. Önemli olan bunu hemen şimdi düzeltmemiz.
Boy kilo oranın tam göbek neyin göbeği? Salona gidiyorsan bol bol mekik çek, alt karın üst karın, oblikler vs. hareketlerin hepsini internet üzerinden bulabilirsin.
Bu kadar fazla harekete gerek yok.

Bildiğin göbek. Yapıyorum gitmiyor. Araştırıyorum ama yemek sistemini çözmeye çalışıyorum.
1 sene verimsiz geçmiş ise olmaması çok normal. Önemli olan bunu hemen şimdi düzeltmemiz.

Bu kadar fazla harekete gerek yok.
7 ay boyunca kilo vermek ile uğraştım. Zaten %33 yağ oranım vardı. Bir de karaciğerimde yağlanma vardı. Nefes almakta zorlanıyordum. Şuanda da genetik jinekomasti sorunum var. Ameliyat olucam haftaya. Mesele çözmeye çalışmak. Bilgisizlik ayıp değil.
Klasik mahalle arası salon programı... Yanlış anlamayın hocam bütün salon sahipleri bu tarz programlar veriyor. Size yeni bir program yazalım mı?
Olur tabi eğer uygun görürsen.

fazla değil hepsi 10 dakikasını almaz
Bazı insanlar da,göbeğinde genetik sorundan kaynaklı. Göbek erimeme durumları olabiliyor. Bu yüzden ameliyat ile yağ aldırıyorlar. Bundan şüpheleniyorum. Çünkü genetik problemim var.

Geri
Yukarı