Göbek nasıl eritilir?

Ekmeği ve şekeri kes, uykuyu düzene sok. Kahvaltı alışkanlığın olsun.
Sen kilo vermekten ziyade kasa dönüştürmek istiyorsun galiba.

Hiçbir şey yemeden sabak 9 da kartaldan başlıyorsun pendik, sultanbeyli ve sancaktepe 1 kere turluyorsun her gün yap sonra göbeğe elveda de.
Kanka ben pendikte oturuyorum. Kartal dediğin üflesem oradayım :D
Göbeğinizi görmeliyiz bunun için, Boy ve KG şart tabi ki.
Boy 1.71 kilo 66.70 / Yağ oranı %16-17 idi en son.
Öncelikle bana kilonu ve boyunu söylemen lazım.

Yağ kasa filan dönüşmez bu fiziğe, bilime aykırıdır.
Boy 1.71 kilo 66.70 / Yağ oranı %16-17 idi en son.

Kanka ben pendikte oturuyorum. Kartal dediğin üflesem oradayım :D

Boy 1.71 kilo 66.70 / yağ oranı %16-17 idi en son.

Boy 1.71 kilo 66.70 / yağ oranı %16-17 idi en son.

Tamam o zaman aydos tepesine çık oradan çekmeköye doğru depar at çekmeköyde doğapark var orayı 3 kere turla daha sonra taşdelen göbeğe doğru kaptır bende yarın 4 5 suları orada olacağım oradan depar atarak dönüş yap pendiğe.
Belki beraber depar atarız :D

Haftanın 3 günü gidiyorum. İlk ağırlık programı sonra koşu bandı 1 senedir sabittir. Yaparım kaçmadan.
Günlük alman kalori miktarı : 2430 kaloridir. Yapmamız gereken yağ yakarken kas kütlesi artırmak. Bunu nasıl yapacağız? Hemen açıklayayım : Günlük 2030 kalori alarak başlayalım, 120-130GR protein al. Bitkisel protein ağırlıklı besleniyorsan 140-150 arası alabilirsin. 66GR sağlıklı yağ al, örneğin fıstık ezmesi, tereyağı, zeytinyağı, avukado... Kalorinin geri kalan kısmını da temiz karbonhidratlardan al mesela pirinç, makarna, yulaf, bulgur, mercimek. Yeşil mercimek iyi bir tercih olur hem protein hem karbonhidrat olduğu için kalorilerini onunla tamamlayabilirsin. Bu süreçte istediğin vücuda ulaşana kadar ben yerinde olsaydım cheat yapmazdım. Antrenman programını konuşalım şimdi. 😇

Tamam o zaman aydos tepesine çık oradan çekmeköye doğru depar at çekmeköyde doğapark var orayı 3 kere turla daha sonra taşdelen göbeğe doğru kaptır bende yarın 4 5 suları orada olacağım oradan depar atarak dönüş yap pendiğe.
Belki beraber depar atarız :D
Adamı illa bir yerlere götüreceksin yani 😂

Geri
Yukarı