Grand Theft Auto VI Fragmanı Sızdırıldı

İkinci bir Cyberbug vakası is coming Cyberpunk buglardan arındı da GTA6 için bunu diyemeyeceğim. Çünkü geçmişteki oyunlardan tahmin ediyorum. Yani kısacası GTA6 balon olacak rez alın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten büyük kitlelere iş yapmak zor onu şimdi daha da iyi anladım. İnsanların yaptığı bazı yorumları görünce cidden inanamadım veya ironi sandım ama sanırım ciddiler. Bu arada ben de bugün 17:00'da izleriz diye bekliyordum ama dün erken yattığım için sabah direkt trailer bildirimi ile karşılaştım.

Öncelikle oyun teknik açıdan yine çitayı çok yukarılara koymuş gibi duruyor, şehir yoğunluğu epey artmış. NPC kalabalığı çok yüksek ve yine rastgele NPC etkinliklerinin de epey arttığını tahmin ediyorum. Texture kalitesi olarak da olabileceğinin en iyisi olmuş cidden sonuçta bu bir oyun yani gerçekliğe yakın yaptıklarında Vice City büyüsü kaybolur kısaca böyle bahsedeyim.

Ayrıca bu sadece ilk trailer yani ileride çıkacak diğer trailer'lar ile oyunun farklı yönlerini de göstereceklerdir...

İkinci bir Cyberbug vakası is coming Cyberpunk buglardan arındı da GTA6 için bunu diyemeyeceğim. Çünkü geçmişteki oyunlardan tahmin ediyorum. Yani kısacası GTA6 balon olacak rez alın.
Öyle tıpkı 2015 model grafikli oyun gibi duruyor hiç yakışmadı rockstar'a. 2025'e kadar cyberpunk'ı grafik alanında geçemezse gg.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Gta 6 videodaki haliyle çıkarsa cyberpunk grafiklerinin yanına bile yaklaşamaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

gta5 grafiklerinin bir tık geliştirilmiş halini

Bir tık böyleyse, biraz daha uğraşsalar ne çıkacak kim bilir.

1701767612551.png

Yeni konular

Geri
Yukarı