Haftada kaç kilo vermek sağlıklı olur?

Hocandan rica etsen daha iyi olur. Ben çok ağır çalışıyorum ve büyük ihtimal sana uygun olmaz.

Hocana split çalışmak istediğini, ağır antrenman yapmak istediğini, bir bölgede en az 5 hareket yapmak istediğini söyle.
Bir şey soracağım yeşil çay, L-Karnitin, CLA ve kahve tüketiyorum gün içinde detoks suyuda yapmama gerek var mı? Yağ yakımı için.

Peki önerebileceğin detoks suyu tarifi var mı? Ödem ve yağ yakımı hızlandırmak için.
Hiç içmedim hayatımda. Genel olarak zaten bilindik sebzeleri karıştırarak içiyor insanlar. İnternetten araştırıp baktığın zaman, çoğu birbirine benziyor olacaktır. İnternetten seç kendine göre bir tanesini.

Hiç içmedim hayatımda. Genel olarak zaten bilindik sebzeleri karıştırarak içiyor insanlar. İnternetten araştırıp baktığın zaman, çoğu birbirine benziyor olacaktır. İnternetten seç kendine göre bir tanesini.
Bu program iyi midir peki? Split antrenman yağ yakarken yapmam mantıklı mı?

Bu program iyi midir peki? Split antrenman yağ yakarken yapmam mantıklı mı?
Hocam antrenman programları tamamen size bağlı. Ben şahsen göğüs-triceps, sırt-biceps, bacak-omuz şeklinde çalışınca daha iyi hissediyorum. Siz de bunları deneyerek bulmalısınız.

Deadlifti çıkarmayı düşünüyorum. Ne gibi hareketler eklememi önerirsin?
Eğer dediğim gibi göğüs-triceps yapacaksan, "close grip bench press" hareketini triceps yaptığın zaman yap.

Göğüse "Pullover", "Chest Press" eklenebilir.

Sırttan "Weighted Pullups" çıkarılıp, "Single-Arm Row" ve "Cable Rope Pullover" eklenebilir.

Omuz gününe tercihen "Arnold Press" eklenebilir, eklenmese de olur.

Biceps-Triceps günü için, "Ez-Bar Preacher Curl" ve "Hammer Curl" eklenebilir bicepse.

Bacak günü için, "Deadlift" yerine "Hack Squat" eklenebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı