Hayatta hiç sevgilinin olmaması

Sapıkça işlerle alakam olmaz. Bu yüzden karşı cinsten birine ihtiyaç duymuyorum. Kafamız uyarsa arkadaş olarak takılabiliriz ama kendi cinsimdeki arkadaşlarımdan bir değer farkı olmaz. Hepsinin yeri aynıdır.
Sevgilinle yaptığın cinselliğin sapıklık ile alakası nedir açıklar mısınız?

Sapıkça işlerle alakam olmaz. Bu yüzden karşı cinsten birine ihtiyaç duymuyorum. Kafamız uyarsa arkadaş olarak takılabiliriz ama kendi cinsimdeki arkadaşlarımdan bir değer farkı olmaz. Hepsinin yeri aynıdır.
Sapıkça mı? Sapıkça dediğiniz şey canlılığın devamını sağlayan üreme eylemi. Hadi üremeye değil de sevgili olmaya sapıkça dediğinizi var sayalım, bu da günümüz insan topluluklarında üremenin ön aşaması olan bir süreç. Bunun sapıklıkla ne ilgisi var?

Arkadaşlar, şimdi en baştan ileride karşına biri çıkar tarzı bir şeyler söyleyebilirsiniz ama ben hiç zannetmiyorum. 17 yaşındayım, pek yakışıklı değilim, esmerim. Şu ana kadar bir kız bile bana seni seviyorum demedi. Bu ister istemez moralimi bozuyor. Yani okulda ya da başka bir yerde bulurum birini açılırım ama ben içini sevmedikçe neye yarar? Belki ileride de hiç kimse çıkmaz, karşıma böyle boş boş yaşayıp giderim. Evlenmeyi de düşünmüyorum zaten.
Benim bir tane gerçek oldu, onunla olmayacağını da geç fark ettim. Bir şey olmaz kanka. Bende de tip yok hatta açıktan okuyorum düzgün bir mesleğim de olmayacak büyük ihtimal. Bozulmasın moralin. Bak görürsün yaşın 3-4 sene daha ilerlesin nasıl evlenecek birini buluyorsun. :D

Bu işler sapıklık değil, ihtiyactır. Koyu bir aileden geldiğinizi buradan anlayabiliyorum. Bu arada gay falan mısınız? Eğer öyleyse sizi destekliyorum.

Bu işler sapıklık değil, ihtiyactır. Koyu bir aileden geldiğinizi buradan anlayabiliyorum. Bu arada gay falan mısınız? Eğer öyleyse sizi destekliyorum.

Yaşı küçük olabilir, gay olabilir, koyu bir aileden gelmiş olabilir, kendi düşüncesi olabilir, evlenmeden olmaz diyen kişilerden olabilir, aklıma gelen bütün ihtimalleri saydım.

Geri
Yukarı