Hayattan bıktım

Saçmalık. Ne alakası var, hayat amacı yok diye neden kendini öldürsün?

Dünyaya gelmek ve amaç? Amacı olmayan insan erken ölür? Nasıl bir zihniyetin var?
Mindsetini değiştirme gibi bir çabam yok, o yüzden bu konuda seninle tartışmayacağım. Şurda nereden baksan 2 saat tartışırız bu konu üzerine, ama zaman kaybı. Kusura bakma. Herkes bildiğini okusun mümkünse :)

Mindsetini değiştirme gibi bir çabam yok, o yüzden bu konuda seninle tartışmayacağım. Şurda nereden baksan 2 saat tartışırız bu konu üzerine, ama zaman kaybı. Kusura bakma. Herkes bildiğini okusun mümkünse :)
Benimle tartışmadığın için teşekkür ederim. Cümle kurmayı bile bilmeyen bir insanla tartışmak istemem.

Konuyu takipten çıkıyorum. Herkese iyi geceler. Bildiğinizi okuyun ve onunla kalın arkadaşlar. Kanye West'ten örneğimi verdim ben. Eğer çok merak ediyorsanız (ki etmiyorsunuz klasik türk genci) araştırıp ne demek istediğimi anlayabilirsiniz. Şu comfort zone'unuzdan 1 saatliğine de olsa çıkın :)

Bıktım usandım kebaptan repliği aklıma geldi 🙂, şaka bir yana zaman gerçekten geçiyor, ne kadar kötü de olsa iyi de olsa geçmişte yaşadığımız şeylerden illaki kurtuluyoruz, ya bunda üzülecek ne varmış diyoruz, tabi kimse kimsenin yaşadığını bilemez ama en azından biraz gülmek lazım diye bunları yazmak istedim, gülmek gerçekten çok faydalı ve belki de bütün dertleri unutturacak bir şey.

Bu arada, sakın böyle bir şey yapma. Herkes senin çıkma teklifini kabul etmek zorunda değil, sende değilsin. Empati yap, kız sana aynısını söylese kendini nasıl hissedeceğini düşün. Reddedilirsen de şöyle söyle: "önemli değil, sadece sana karşı nasıl hissettiğimi bilmeni istedim." dersin.

Bugün teklif ettim bana küfür etmediği kaldı sanarsın sanki kıza cinsel ilişki teklif ettik anama sövmediği kaldı.

Geri
Yukarı