Hepsiburada iade kabul etmiyor

AirPods Pro 2'nin şarjının o kadar hızlı gitmesi normal değil. Eğer iPhone cihaz ile kullanıyorsanız, Ayarlar sekmesinde ürünün orjinalliğini vs sorgulayabilirsiniz.
Sorguladım baktım kontrollere bi çakmalık sezemedim teknik servisiyle de konuştum söylediklerini kontrol ettim hocam ama bulamadım çakma olacağına dair bir ipucu

Hocam Apple Servisine bir verin. Sorunlarınızı yazın, ürünün orijinallik kontrolünün yapılmasını isteyin. Eğer orjinal değilse de servisten rapor isteyin. Bir de öyle iade etmeyi deneyin derim.

garanti başlangıcı bitişi gözüküyorsa yani seri numarası vs görünüyorsa çakma değildir zaten. Ben şarjı bitti derken kulaklıkların anladım bu arada ona istinaden dedim.
Tarihi farklı görünüyordu sadece
Hocam Apple Servisine bir verin. Sorunlarınızı yazın, ürünün orijinallik kontrolünün yapılmasını isteyin. Eğer orjinal değilse de servisten rapor isteyin. Bir de öyle iade etmeyi deneyin derim.
Deneyeceğim hocam iyi sonuçlanır umarım

Emin misiniz hocam kutuda problem yoktu çünkü.
Bunu Apple servisiyle konuşsam iade raporu verirler mi?

Şimdi kendiminkini kontrol ettim, 10 gün fark varmış bende de, Apple'dan almıştım. Bu kadar bir farksa (10 - 15 gün) normaldir.

Bence Apple servisine vermekte fayda var.

Piyasada sahtesi dolanan bir ürünü hele ki hijyenden dolayı iade edemeyeceğiniz ürünü neye güvenerek o satıcıdan aldınız?

Belirttiğiniz garanti süreci nasıl oldu, siz direkt yetkili servise mi yolladınız yoksa satıcıya mı?

Geri
Yukarı