Hepsiburada satıcı farklı model kulaklık gönderdiği için iade edilebilir mi?

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar, marka doğru ama model yanlış. İade etsem kabul olur mu çünkü kulaklıklar genelde hijyenik ürün olduğu için kabul edilmiyor bazen. İçini açtım bu arada belki kutusu yanlıştır diye.

Arkadaşlar, marka doğru ama model yanlış. İade etsem kabul olur mu çünkü kulaklıklar genelde hijyenik ürün olduğu için kabul edilmiyor bazen. İçini açtım bu arada belki kutusu yanlıştır diye.

İade kabul etmeleri gerekli.
İçini açıp kulandıysan olmaz ama açıp sadece baktıysan iade kabul ederler, ama dışında bir şey yaptıysan kulaklığa, iade kabul edilmemektedir efendim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada’nın iade koşulları şöyle:
  • Satın alınan ürünün orijinal kutusunda, ambalajı açılmamış ve zarar görmemiş olması,
  • Tüm tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte olması,
  • Varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir.
Eğer bu koşulları sağlıyorsanız, siparişlerim sayfasından iade talebi oluşturabilirsiniz. İade talebinizi saniyeler içinde oluşturabilir, kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak kolayca iade edebilirsiniz. İade talebinizi oluşturduktan sonra 14 gün içinde ürünü kargo gönderi koduyla birlikte teslim etmeniz gerekiyor. İade talebiniz onaylandığında paranız otomatik olarak bankanıza aktarılır. İade süreci hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Yanlış ürün olduğundan ürünü kabul etmek zorundalar. Hepsi burada çağrı merkeziyle konuş. Aldığında belki ürünün farklı model olduğunu fark etmemiş olabilirsin sonuçta ilk kez aldığın bir şey. Ürünü yanlış göndermek onların hatası.

Satıcı hatalı evet ama tüketici de bile bile kutuyu açıyor. Kulak üstü kulaklık ise şansınızı deneyebilirsiniz. Hijyenik ürün diye almazlarsa fiyat farkını nakit, kupon veya talep ettiğiniz başka bir ürün olarak karşılamalılar.

Satıcı hatalı evet ama tüketici de bile bile kutuyu açıyor. Kulak üstü kulaklık ise şansınızı deneyebilirsiniz. Hijyenik ürün diye almazlarsa fiyat farkını nakit, kupon veya talep ettiğiniz başka bir ürün olarak karşılamalılar.

Eğer arkadaş günlerce kullanmadıysa kulaklığı 2 dk takıp çıkartmak farl yaratmaz. Paketi açtım farklı ürün olduğunu görünce iade etmek istiyorum derse yeterli olur. 1 hafta kullandıysa bilemem tabii. 🤣

Eğer arkadaş günlerce kullanmadıysa kulaklığı 2 dk takıp çıkartmak farl yaratmaz. Paketi açtım farklı ürün olduğunu görünce iade etmek istiyorum derse yeterli olur. 1 hafta kullandıysa bilemem tabii. 🤣
Satıcı resmi satıcı değil ve outlet ürün o yüzden açmak zorunda kaldım belki kutusu farklıdır diye.

Satıcı resmi satıcı değil ve outlet ürün o yüzden açmak zorunda kaldım belki kutusu farklıdır diye.

Amazon'dan benzer bir durum başıma gelmişti. Satıcı Amazon'du. Ürün sizde kalsın, paranızıda iade ediyoruz deyip iade etmişlerdi.

Pazaryeri satıcılarının kendi insiyatifi. Fiyat farkı var mı üründe?

Telefon için benzer bir durum yaşamıştım, beyaz yerine siyah gelmişti satıcı fiyat iadesi yapılacak demişti bir dahada ses çıkmadı. 50 60 TL olduğu için üstüne düşmedim ama satıcılar çözüm bulmak isterse bulur.

Siz iade talebinizi açıp yollayın hocam, sebebini de yanlış ürün diye işaretleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı