Hoşçakal Technopat!

• Konuyu başlatan Nebraska
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
N

Nebraska

Ziyaretçi
Herkese merhabalar. Son günlerim iyice zorlaştı; bir sürü sorunla karşılaşmaya başladım. Zaten moderatörlüğü de aksattığım için. Teknik konular da iyicene yormaya başladı; teknolojiye biraz ara vermeye karar verdim. Edebiyat, sinema, müzik gibi konular üzerine yoğunlaşacağım. Güncel teknoloji beni yoruyor; gelecek vaad eden bir şeye tutunmam lazım! Bir biçim benim '85'im belki de... Anlaşılan buraya kadarmış. Recep Bey, Mirkan Bey, Miller, Burak Alkan, Albaywolf, ve de ismini saymadığım tüm Technopat'lar. Sizinle birlikte olmak güzeldi, sizi çok özleyeceğim...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Orkun Bey, özellikle de sizi...)

Son düzenleyen: Moderatör:
Edebiyat, sinema, müzik derken onlara kesinlikle tiyatroyu da eklemelisin. Şu oyunlara mutlaka git (tabi bilet bulabilirsen):

- Bir Delinin Hatıra Defteri
- Rab Şeytana Dedi Ki
- Orkestra
- Kerbela

Bunlar benim en beğendiğim oyunlar.

Son mesajımı da yazmış olmalıyım; hepinize çok teşekkürler! Technopat, bana bir sürü şey kattı, bir sürü. Bir sorun olmazsa belki Recep Bey ile konuşup onaylarsa 'ofis'e uğrarım belki.

Ayrıca tiyatroyu eklemeyi unutmuşum. Diksiyon kursunu bitirince tiyatro kursuna başlayacağım zaten. Kerbela'ya bilet gelmişti, ama işim çıktığından orada olamadım. Uzun sürüyordu demişlerdi ayrıca. Bir Delinin Hatıra Defteri'ne gitmiştim. Sonundaki silah sesleri delirtmişti beni, kulağım çınlamıştı...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hey dostum o uzun sürüyor dedikleri oyuna gidersen "ne olur bu oyun bitmesin" diyeceksin emin ol. Yanında kağıt mendil de götür eğer gidersen lazım olabilir.

Tavsiyen için teşekkürler. Gideceğim... Sizi de çok özleyeceğim, albaywolf. Sanırsam üyeliğim silinmeden önceki son mesajım bu olacak; Hoşçakal Technopat!

Amma duygusala bağladın be kardeşim. Yarın da öbür gün de girip bakacaksın işte siteye hepimiz biliyoruz. Belki mesaj yazmazsın. Üyeliğini de sildirme gerek yok dursun bir kenarda.

Orkun Bey'e mesaj attım. Yarın, öbür gün olmayabilirim. Bu mesajlar da güzel bir anı yarattı. Sizi unutmayacağım, kendinize iyi bakın...

Technopat sana bir şeyler katmış olabilir ama edebiyat, müzik, tiyatro, sinema gibi aktiviteler emin ol yüzlerce kat fazlasını katar. Yaşın kaç bilmiyorum ama bu devrimci hareketinden dolayı seni çok takdir ediyorum. Umarım yolun açık olur. Gerçek hayat burası değil dışarısıdır.

Üyeliğini filan sildirme.
Arada uğrar hatırımızı sorarsın. Biz de seni özleyeceğiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı