İnceleme HP Victus 16-D1011NT Intel Core i5-12500H - RTX 3060

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu modelde windows 10 yükleyen var mı?Win11 yükledim,driverlar sorunsuz fakat win11 kaynaklı kasma,donma var.Win10 geçsem driver sıkıntısı olur mu?

Bu modelde Windows 10 yükleyen var mı? Windows 11 yükledim, driverlar sorunsuz fakat Windows 11 kaynaklı kasma, donma var. Windows 10 geçsem driver sıkıntısı olur mu?

Kasma donnma derken 1-2 saniyelik ekran takılıyor mu hocam.

Isınması kötü değil, fan sesi ideal. Ekran sallanma sorunu var ama masada kullanınca belli olmuyor. Milletten,kulaktan duyma bilgilerle konuşmayalım. RDR 2 Ultra ayarlarda CPU 84-85 derecelerini görüyor maksimum. Keza benim modelim Ryzen 5 5600H, fabrikadan çıkma olarak 105 dereceleri maksimum kabul eden bir işlemci.

Kasma donnma derken 1-2 saniyelik ekran takılıyor mu hocam.
Uygulamalara girerken,alt tab yaparken,windows arama menüsünü açınca vs. yükleme ya da donma oluyor.Win10 daha stabil geldi bana.

Uygulamalara girerken, Alt Tab yaparken, Windows arama menüsünü açınca vs. yükleme ya da donma oluyor. Windows 10 daha stabil geldi bana.

Tamam hocam stuttering sorunu var sandım alakası yok sanırım Windows 10'a geçin en iyisi.

5600H'lı Victus var bende, hiç böyle bir sorun yaşamadım.
10'dan sonra 11 bazen takılıyor gibi geliyor olsa gerek.En çok dikkatimi çeken uygulama arama menüsüne girince yükleme işareti gelmesi ve 5 saniye sonra aratması.

Tamam hocam stuttering sorunu var sandım alakası yok sanırım Windows 10'a geçin en iyisi.
Sizce driver sorunu yaşar mıyım?HP sitesinde driver bulma menüsünde windows 10 çıkmıyor.11 driverları uyumlu mudur?

Arkadaşın sorduğu gibi 2. Ssd yuvası var mı?
16'larda var.

Hocam vallahi bende direkt açılıyor ya. Intel işlemciyle alakalı bi' durum olabilir. Gerekli güncellemeleri yaptınız mı?

Katılıyorum soğutma gayet iyi bende max ayarlarda 12500h ile 81 dereceyi geçmiyor bide fan sesi o kadar fazla değil boşta arada fan sesi yapıyor sinirlendiriyor beni sadece.

Driverlar uyumlu diye biliyorum hocam.

Katılıyorum soğutma gayet iyi bende max ayarlarda 12500h ile 81 dereceyi geçmiyor bide fan sesi o kadar fazla değil boşta arada fan sesi yapıyor sinirlendiriyor beni sadece.
Omen Hub'tan Quiet moda alırsanız hemen kesiyor fan sesini. Sonra tekrardan performance moduna alabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…