i5 11600K XFX 6600XT sistem oyunda düşük FPS veriyor

GokhanKas

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
Samsung 512 gb
Ekran kartı
Xfx 6600xt
Anakart
B560M DS3H V2
İşlemci
I5 11600k
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim. Formunuza yeni girdim. Birçok altın bilgi paylaşan arkadaşları gördüm. Ben de kayıt oldum. Şimdi benim böyle bir problemim var. Call of Duty war zone oyununda i5 11600K işlemcisine sahibim ekran kartim da XFX 6600XT modeli Swift 210. lakin oyunda Low ayarlarda dahi 70 90 FPS zor alıyorum ne yapsam ne etsem maalesef sorunu çözemedim videolara baktığımda 160 180 FPS de oynuyorlar 16 GB RAM var oyun SSD'ye kurulu ne yapmalıyım birisi inceleyebilir mi? Lütfen bana bilgi verin. Yardımcı olun. Yeni aldım bilgisayarı ve çok aşırı mutsuzum.

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim. Formunuza yeni girdim. Birçok altın bilgi paylaşan arkadaşları gördüm. Ben de kayıt oldum. Şimdi benim böyle bir problemim var. Call of Duty war zone oyununda i5 11600K işlemcisine sahibim ekran kartim da XFX 6600XT modeli Swift 210. lakin oyunda Low ayarlarda dahi 70 90 FPS zor alıyorum ne yapsam ne etsem maalesef sorunu çözemedim videolara baktığımda 160 180 FPS de oynuyorlar 16 GB RAM var oyun SSD'ye kurulu ne yapmalıyım birisi inceleyebilir mi? Lütfen bana bilgi verin. Yardımcı olun. Yeni aldım bilgisayarı ve çok aşırı mutsuzum.

RAM tek kanal mı? Ondan olabilir diye düşünüyorum. Ama o kadar fark eder mi bilemedim.

Elf gözlerim neler görüyor? 11600K ile b560m mi çılgınlar... b560m olduğu yetmezmiş gibi en dandik modellerden birisi. Yine de ssd ve ekran kartı test edilmeli çünkü değerleriniz anormal.

Virüs var mı diye kontrol ettiniz mi? Bende şu an virüs var Kaspersky taraması yapsam bile virüsü bir türlü bulamadı ama olduğuna eminim. Hiç sıfırlamadıysan sıfırlamayı deneyebilirsin.

Elf gözlerim neler görüyor? 11600K ile b560m mi çılgınlar... b560m olduğu yetmezmiş gibi en dandik modellerden birisi. Yine de ssd ve ekran kartı test edilmeli çünkü değerleriniz anormal.
Bu test sonuçlarını buraya koymak istiyorum ve bunun ile alakalı bana bilgi verirseniz söylediklerinizi harfiyen yapacağım

Elf gözlerim bana neler söylüyor? 11600K ile b560m mi çılgınlar...

11600K ve B560 kullanmakta hiçbir sıkıntı yok. Oyunlarda Z590 dan farkı olmaz.
b560'ın kötü modelleri 11400f'i dahi doğru düzgün besleyemiyor hatta bazı modellerde güç limiti dahi kaldırılamıyor. K modeli bir işlemci ve daha güçlü bir işlemci için daha zayıf bir anakart nasıl sorun olmuyor? Her neyse amacımız yardımcı olmak tartışmak değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı