İçinizi dökün

O kadar fazla hype'ladılar ki beklendiği gibi çıkar inşallah.
Çıkacak tabii ki :) Yapımcılar bile belli ediyor, tabii bazı kişiler göğe sığdıramıyor ona bir şey diyemeyeceğim. Bildiğim net bir şey var ise o da Cyberpunk 2077'nin yıllarca, Witcher 3 gibi ödüller alacağı ve listeleneceğidir.

Çıkacak tabii ki :) Yapımcılar bile belli ediyor, tabii bazı kişiler göğe sığdıramıyor ona bir şey diyemeyeceğim. Bildiğim net bir şey var ise o da Cyberpunk 2077'nin yıllarca, Witcher 3 gibi ödüller alacağı ve listeleneceğidir.
CD Projekt Red de olmasa oyun göremeyeceğiz yani.

CD Projekt Red de olmasa oyun göremeyeceğiz yani.
Take-Two'nun yaptığı o son olaydan sonra CDPR'den başka eli yüzü düzgün şirket kalmadığını anladım. Adamlar 250 TL'ye sattığı oyunu Türkçe ile çıkarıyor, bu tarz yapımlar 2 katından bile fazla fiyata satılıyorken neden destek çıkıp sahiplenmeyelim değil mi? Zaten CDPR oyuncuları düşünen en büyük firma olabilir, adamlar 200+ saat oynayabileceğimiz oyunu komik fiyata satıyor.

Yaklaşık 4 yıldır güzel bir bilgisayara sahip olup yeni çıkan oyunları akıcı olarak oynamak isterdim ve 20 Haziran'da istediğim oldu ve bayağıdır almak istediğim oyun olan Red Dead Redemption 2 oyununu alıp oynamak istiyordum aldım ve 4 saat sonra Red Dead Redemption 2 oynayacağım için sabırsızlanıyorum. Kısacası mutluyum :)

Ben yaşayamadım PC'im kaldırıyor ama pahalı ve çok alan istiyor.

1-Saçma sapan şeyleri kafama takıyorum.
2-Bir kız vardı okulda bana aşıkmış meğersem ve benim bundan haberim bile yoktu arkadaşlarım falan söylerlerdi ama kilolu falan olduğum için dalga geçiyorlar zannediyordum. Meğersem kız bana harbi harbi aşıkmış şimdi onun vicdan azabının biraz azaltılmış halini çekiyorum... :(

Yaklaşık 4 yıldır güzel bir bilgisayara sahip olup yeni çıkan oyunları akıcı olarak oynamak isterdim ve 20 Haziran'da istediğim oldu ve bayağıdır almak istediğim oyun olan Red Dead Redemption 2 oyununu alıp oynamak istiyordum aldım ve 4 saat sonra Red Dead Redemption 2 oynayacağım için sabırsızlanıyorum. Kısacası mutluyum :)

Umarım ben de böyle günler görürüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı