İçinizi dökün

Vizyonsuzluk; kendimi geliştirememe, geliştirmek isteyip de hiçbir şey yapamama, sıkıntı, bunalmışlık, depresyon, cimrilik.

Babam dün bana Everest marka mouse aldı ve bozuk çıktı. Bazenleri çok sinirleniyorum ama ne yapıyım ona karşı çıkamıyorum.
Babam mahalle bilgisayarcısının 10 yıllık tecrübesi var diye ona güveniyor.
2000 TL PC aldık bozuldu fakat sadece Windows Vista üstü yazılım yüklenmiyordu ve sorun anakart yazılımındaydı büyük ihtimal.
Sonra bu anakart çöp deyip 500 TL yenisini taktı ve kendi taktığı işlemci ile anakartı yine çöp etti.
800 TL aldı bir de. :(

Sinirlerim bozuk artık farklı bir PC kullansam bile.

İşte sorun o tek şansım var.
Kanka yapacak bir şey yok konular kalksa geçen senenin aynısı olur zaten yeterince mezun birikti. Sıralama sınavı bu elinden gelenin en iyisini yap şu anki mezunlarda türevin yarısını, integralin tamamını görmedi okullarında.

Belki yine süre eklemesi falan yaparlar belli olmaz bunların işi.

@acv
Ben öyle bir şey yazmadım. Lütfen çarpıtıcı ithamlar kullanmayın.

Bazıları Türkiye'de hayat çok güzel diyor. Ama değil. Yaşayabilene güzel. Sen gel sıkıyorsa asgari ücretle çalış her ay evin kirasını yetiştirebilmek için köle gibi çalış bak bakayım öyle diyor mu?

Babam mahalle bilgisayarcısının 10 yıllık tecrübesi var diye ona güveniyor.
2000 TL PC aldık bozuldu fakat sadece Windows Vista üstü yazılım yüklenmiyordu ve sorun anakart yazılımındaydı büyük ihtimal.
Sonra bu anakart çöp deyip 500 TL yenisini taktı ve kendi taktığı işlemci ile anakartı yine çöp etti.
800 TL aldı bir de. :(

Sinirlerim bozuk artık farklı bir PC kullansam bile.
Ama o kadar ileri giderse şöyle ona bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı