II. Abdülhamid

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Amcası, babası, dedesi iyi adamlardı. Ülkeye büyük hizmetleri vardır. Afganistan'a 100 tane Mustafa Kemal getir, bu kadar kısa sürede bu kadar çok devrim yapamaz. Ne diyor mesela dedesi: "Bundan sonra ben de dahil herkes kanunlara uyacak" al sana hukuk devletinin temeli.

Aynen ne güzeldir İslam'la yönetilen İran.
Eki Görüntüle 475831
2. Abdülhamid fanatikliği yapmak için üye olmuşsun sanırsam aferin bu kafayla devam et sen. Osmanlı'nın yıkılma sebebinin padişahlar olduğunu bilerek gelmişsin burada yok çok iyidi yok indirildi devlet yıkıldı. Parlamenter sistem her zaman iyi olmuştur. Hadi köyünde hemşerilerine anlat bunları.
Sen İran'ın Şii Olduğunu bilmiyorsun O yüzden bana İran'ı İslam ülkesi gösterme. Aynen tarihte İmparatorluklar krallıklar 20. Yüzyılda bir anda hepsi yıkıldı kendi kendine. 200 Yıl ömrü olan devletlerin parlementer sistemini bana öv sen. Ben Osmanlı Padişahlar Yıktı demedim zaten. Kafanda kurup söyleme. DEVE İRAN Şİİ'DİR SAF İSLAM DEVLETİ DEĞİLDİR. İSLAM NE DEMEK BİLMİYORSUN GELMİŞSİN CAHİL İRAN'I ÖRNEK GÖSTERİYOR. İslam ne demek araştır.
Eki Görüntüle 475831
2. Abdülhamid fanatikliği yapmak için üye olmuşsun sanırsam aferin bu kafayla devam et sen. Osmanlı'nın yıkılma sebebinin padişahlar olduğunu bilerek gelmişsin burada yok çok iyidi yok indirildi devlet yıkıldı. Parlamenter sistem her zaman iyi olmuştur. Hadi köyünde hemşerilerine anlat bunları.
Fanatiklik değildir. Ben size söylüyorum siz objektif değil ideolojik olarak konuşuyorsunuz. Var olanları söylüyorum fanatiklikmiş.
Eki Görüntüle 475831
Güzel değilse fikrini söyle karşıt görüş açarak bir yere gelemezsin madem medeniyetlisiniz medeniyet var sakince söyle ideolojik olma.
Çünkü sizin gibilere 2 kelime yeterli, çok bile. Söylenenlerin yarısı boş madem bu kadar çok seviyorsunuz İslam rejimini yallah Arabistan'a!
İslam Arabistan'a indirilmedi. İslam Evrenseldir. Örnek Avrupa'nın yasalarına bak Kur'an da var Ama Avrupa Yapınca Etik Oluyor. Çatışarak gelmeyin fikre hakaret yerine açıklama yapın.

Son düzenleme:
Konuyu bilerek açmış. :) Sol yolculuğunuzdan uğurluyoruz sizi.

Çünkü sizin gibilere 2 kelime yeterli, çok bile. Söylenenlerin yarısı boş madem bu kadar çok seviyorsunuz İslam rejimini yallah Arabistan'a!
Sizin ne kadar bilginiz olduğu görülüyor. İdeoloji üstünden rol yapmayın kendiniz olun kafanızda kurulan köyü kaldırın size yararı yoktur
Konuyu bilerek açmış. :) Sol yolculuğunuzdan uğurluyoruz sizi.
Olabilir Algıcı Provakatörler belki....

Yorumlara bakıyorum da halimize ağlıyorum. Ne zaman batının kötülediği insanı biz kötüler olduk. Bu kişi Mareşal Gazisi Mustafa Kemal Atatürk olsa solcular savunur sağcılar ise kötüler. Ulu Hakan II. Abdülhamit Han olsa sağcılar savunur solcular kötüler. Oysaki ikisi de bu devleti yaşatmak ve baki kılmak için çabalamış devlet büyüğüdür. İyisiyle kötüsüyle savunup kollayacağımız yerine kötü gelene kötü, iyi gelene iyi mantığıyla hareket ediyoruz. Yazık bize ve bu millet için canını verenlere hakaret edenlerin tarafını çekiyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzleminizi tavsiye ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı