İnsanlar neden iPhone seçer?

İnsanlar sizce neden iPhone seçer? Bence işletim sistemi bayağı başarılı olduğu için. Daha iyi kamerası olduğu için tercih ediyorlar. Vallaha param olsa bende alırdım. :)
sizler ne düşünüyorsunuz?

Param olsa yine almam :D

Sebebi kötü olması falan değil, APK ve 3. şahıs uygulamalar ile fazla haşır neşirim fakat iOS yazılımında bunu yapmam mümkün değil.

Cihazlar son derece güzel ama insanlar genel olarak "oooo zengiiin!" havası olsun diye alıyor bana kalırsa.

Kimse kimseyi kandırmasın. iPhone alan insanların %95'i sadece masaya koyduğunda bir "havalılık" ve bir "zenginlik" göstergesi olduğu için alıyor. Gerçekten de özellikleri için alan insan sayısı %5'i mümkün değil geçmiyor. O dedikleri sadece "ya pek havalı ya" diyemedikleri için, "işte çok güvenli, stabil" şeklinde bahaneler uyduruyorlar.
Tabii bu durum Türkiye için geçerli.

Batarya sorunu eskisi kadar kalmadı. XR'lardan beri çözüldü denebilir.

Yazılım? Öylesine film indirip atamıyorsun. Herhangi bir şey atamıyorsun. Hack yazılımları kullanamıyorsun. APK gibi benzeri bir şey yok. Almamam da en büyük sebep bu. Almasam bile çok da bir şey kaçırmıyorum zaten.

Yazılım? Öylesine film indirip atamıyorsun. Herhangi bir şey atamıyorsun. Hack yazılımları kullanamıyorsun. APK gibi benzeri bir şey yok. Almamam da en büyük sebep bu. Almasam bile çok da bir şey kaçırmıyorum zaten.
Saydıklarının hepsi boş şeyler :D Telefona “hack” yazılımı indiren ilk defa duyuyorum.
Apple’da bir şey kaçırmamış sen almayınca zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı