iPhone 14 vs S23 Plus

EgemenReis

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce hangisi daha iyi ben IPhone'den yanayım. Çünkü stablize ve kamera anlamında birazcık daha iyi ama Samsung da çok iyi kararsız kaldım. Sizce hangisi daha iyi bütün özellikler anlamında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sizce hangisi daha iyi ben IPhone'den yanayım. Çünkü stablize ve kamera anlamında birazcık daha iyi ama Samsung da çok iyi kararsız kaldım. Sizce hangisi daha iyi bütün özellikler anlamında?

S23+ daha iyi bir cihaz. iPhone 14 eski nesil işlemci kullanıyor. Ekran analamında vs de S23 daha iyi.

Akıcılık dahil genel olarak S23 Plus daha iyi bir cihaz. iPhone alacaksan 14 Pro almanı tavsiye ederim.

S23+ tabii ki.
Arkadaşlar sizce hangisi daha iyi ben IPhone'den yanayımç çünkü stablize ve kamera anlamında
Kamera olarak ikiside memnun eder, S23 biraz daha iyi kamerada. Stabilite olarakta arayüzlerin akıcılığı ve tepkiselliği arasında hiçbir fark yok, S7 zamanlarında değiliz. Oyun performansı ve batarya performansı olarakta S23 üstün.

Yeni konular

Geri
Yukarı