Çözüldü iPhone 6S 32GB vs Samsung Galaxy S7 Edge

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tek sim kullanacağım eğer dediğiniz gibiyse 30 lira fazla verip normal modelini alırım.

Aslında bende Dual olmayan modeli alacaktım fakat arada 30 lira civarı fark vardı Dual'ı almaya karar verdim.

@Silinen üye Samsung haterlığı yapmana gerek yok. Arayüz sorunu yok kesinlikle S5 bile çok akıcı. Sony başka firmalara lens satmasına rağmen ve en kaliteli lensleri kendisine saklamasına rağmen bir türlü kamerada en iyi olmadı, Sony'lerde kronik hatalar mevcut bilmemek için mağarada yaşamak gerek.
Anneme 3 yıl önce Galaxy S3 mini almıştık. Şimdi rehbere girerken bile kasıyor. Ustelik telefonda uygulama bile yok. 3 ay önce babam Galaxy A3 2016 almış Samsung bilindik marka herkes kullanıyor diye. Telefonu aldım biraz kurcaladım. Arayüz performansı iyiydi. Sonra telefonu test etmek için Real Racing 3 indirdim. GM 4G'nin kasmadığı oyunu A3 2016 kasıyor. Galaxy J7 almış bir arkadaşım. Sattı HTC aldı beğenmediği için. Kardeşime hediye olarak M4 Aqua aldım. 6.0 güncellemesi gelince müthiş oldu. Note 7'ler patlıyor. Böyle bir firmaya nasıl hater olmayayım? Sony telefonların kamera yazılımı berbat ama kamera yazılımı indirerek halledebilirsin. Ayrıca en akıcı Android arayüzünü Sony üretiyor.

S3 Mini ile bu modelleri karşılaştıramazsın o zamandaki Touchwiz arayüzüyle şimdiki Samsung arayüzü arasında dağlar kadar fark var. Samsung modellerinde kasma, donma olayları yok. Android telefonlardaki normal kasmalar tek görülüyor artık. Sony Android'de en stabil arayüzü sahip telefon değil, en stabil arayüz Nexus ve HTC Sense arayüzüdür. Sony'nin kamera sorununu uygulama ile çözemezsin. NOTE 7 patlaması ilk defa Samsung modellerinde meydana gelen bir sorun. Şuan piyasadaki tartışmasız en çok satış yapan, en büyük firmaların başında Samsung geliyor. Kronik sorun çıkmama bakımından Samsung Android telefonlar içinde en başarılı firma, HTC'de bu konuda iyi.

Huawei arayüzleri de iyi.

S7 Edge al. O kapanma sorununa ben rastlamadım. Çok nadir bir şey.

Kendi kullandığım cihazlar içinde en stabil arayüz Nexus arayüzüydü. Huawei, HTC ve iPhone arayüzüydü (hiç sevmem) bunlar da stabil. S3 mini zamanında çıkan Sony ve HTC'ler kasmadan çalışırken S3 ve mini kasıyordu. Samsung Note 4'den sonra ciddi bir gelişme yaşadı. Ama hâlâ istediğim gibi değil.

S5 modeliyle beraber Samsung modellerinde arayüz sorunları ortadan kalktı. Kullanım rahatlığı ve gelişmiş kişileştirme özellikleri olarakta Touchwiz diğer arayüzlerden oldukça daha iyi. Stabilite konularında rakipleri biraz daha iyi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı