iPhone 6S Plus alınır mı?

3000TL bütçen var Android önermeyin yazmışsın. O fiyata çok rahat Note 9 Pro veya POCO X3 NFC alınır. iPhone tarafında en fazla 6S Plus'a çıkarsın. Onun yerine sıfır ve garantili olan cihazlar daha mantıklı. Özellik olarak söylediğim telefonlar çok daha iyi.

Zaten o bütçeye Android alırsan iPhone 6 ile aynı olur. 6S önermem. En az 7 olmalı.
Staj paramın durumuna bağlı, çünkü bir kısmını yatırım yapmayı planlıyorum. 5 ay staj yapacağım, toplamda 10,500TL gibi bir para alacağım toplamda. Belki bahşişle falan 2.500 bulabilir. O zaman işte üstüne biraz daha ekleyebilirim.
3000TL bütçen var Android önermeyin yazmışsın. O fiyata çok rahat Note 9 Pro veya POCO X3 NFC alınır. iPhone tarafında en fazla 6S Plus'a çıkarsın. Onun yerine sıfır ve garantili olan cihazlar daha mantıklı. Özellik olarak söylediğim telefonlar çok daha iyi.
Az önce yanıt verdim hocam, Anroid bana ölüm gibi geliyor. Gerekirse 2. el iPhone alırım ama Android almam.

Dostum amiral gemisi bir Android alamıyorsan. Android kullanamıyorsun demektir. Bunu ben çok kez yaşadım ve hep iOS tarafına geri döndüm. Taa ki Samsung S20 alana kadar.

Staj paramın durumuna bağlı, çünkü bir kısmını yatırım yapmayı planlıyorum. 5 ay staj yapacağım, toplamda 10,500TL gibi bir para alacağım toplamda. Belki bahşişle falan 2.500 bulabilir. O zaman işte üstüne biraz daha ekleyebilirim.
Bütçeyi 3K yapabilirsen 7 Plus al 4 yıl kullanırsın rahat.

Yeni gördüm, hocam telefonda çizik bulamazsın. Sadece batarya değişti, ki bu da IPhone'larda stabil bir durum. Ben o yüzden pek değişme kapsamında bulundurmuyorum.

Eğer hızlı satmak istiyorsan 1.200 lira yazıp ilk gelene verebilirsin ancak eğer acelen yoksa bence daha yüksek fiyatlara satabilirsin. Ancak senin cihazın 16 GB ve en en en az tutulan modeli. Satmakta biraz zorlanabilirsin.
Çok istiyorum aslında, şurada buldum.

Teşhir ürünü bitik bir ikinci elden daha kötüdür.

Yeni konular

Geri
Yukarı